گوشی نوکیا ۷.۳ ابتدای مهر معرفی می‌شود

شرکت HMD دعوت‌نامه‌‌های رسمی خود برای رویداد ۲۲ سپتامبر (اول مهر) را منتشر کرد. در این رویداد، قرار است گوشی‌های جدید نوکیا به‌همراه مهمانی ویژه معرفی شوند. این رویداد به‌صورت استریم زنده از یوتیوب پخش می‌شود. با اینکه هنوز اطلاعات دقیق و رسمی درباره‌ی گوشی‌های این رویداد منتشر نشده؛ یکی از افشاکنندگان ادعاهایی مطرح کرده است.

رویداد نوکیا 7.3

این افشاکننده پیش ‌از انتشار رسمی خبر رویداد HMD، ادعا کرده بود که گوشی نوکیا ۷.۳ اواخر ماه جاری میلادی به بازار خواهد آمد و ظاهرا گوشی پرچم‌دار جدید نوکیا با نام نوکیا ۹.۳، تا آخر سال میلادی دردسترس خریداران قرار خواهد گرفت. اکنون با مشخص‌شدن تاریخ رسمی رویداد، ادعاهای این افشاکننده قوت گرفته است.

افشاکننده‌ی اطلاعات پشتوانه‌ی ادعای خود را توقف تولید نوکیا ۷.۲ بیان کرده است. این گوشی میان‌رده نیز سپتامبر سال گذشته وارد بازار شد و نوکیا ۷.۳ قرار است که نسل جدید این گوشی باسد.

با اینکه در فروشگاه‌های آنلاین نوکیا در کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا، فنلاند، هند و چند کشور دیگر گوشی نوکیا ۷.۲ دیگر امکان ثبت سفارش ندارد، همچنان در بریتانیا می‌توان این گوشی را سفارش داد. البته این احتمال وجود دارد که وضعیت فروشگاه‌های آنلاین بریتانیا در روزهای آینده تغییر کند. علاوه‌براین، گوشی نوکیا ۷.۲ در فروشگاه‌های غیررسمی همچنان برای خرید دردسترس هستند.

نوکیا 7.2 / Nokia 7.2

گذشته‌ از نوکیا ۷.۳، اختمال رونمایی چندین مدل دیگر وجود دارد که براساس شایعات، ابتدا قرار بود در نمایشگاه IFA معرفی شوند. مدل‌هایی ازقبیل نوکیا ۶.۳، و نوکیا ۳.۴ و نوکیا ۲.۴ ازجمله گوشی‌هایی بودند که قرار بود در نمایشگاه ایفا رونمایی شوند.

گوشی نوکیا ۹.۳ PureView که طبق شایعات با تأخیر مواجه شده است، هنوز احتمال دارد در این رویداد معرفی شود. همچنین، برخی منابع معتقدند که این گوشی هنوز وارد خط‌تولید انبوه نشده است و احتمالا در پایان این ماه یا ماه اکتبر، تولید انبوه این گوشی آغاز شود. بنابراین، پیش‌بینی می‌شود اگر این ادعا صحت داشته باشد، در رویداد Nokia 7.3 فقط تیزرهایی از Nokia 9.3 به‌نمایش درآید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید