گلکسی نوت ۱۰ لایت باکمک بلوتوث ۵.۱ موقعیت دقیق قلم را تشخیص می‌دهد

می‌دانیم که سامسونگ در تلاش برای معرفی گلکسی نوت ۱۰ لایت به‌همراه سامسونگ اس ۱۰ لایت است. متاسفانه مشخص نیست که دقیقا چه زمانی شرکت کره‌ای گوشی‌های میان‌رده‌ی پرچمداران خود را معرفی خواهد کرد. اگر آن‌ها قبل از پایان سال جاری معرفی نشوند، احتمالا اوایل سال آینده و در CES ۲۰۲۰ معرفی خواهند شد. این دو گوشی ممکن است اسامی مختلفی در بازارهای خاص داشته باشند؛ مانند گلکسی A81 یا گلکسی A91.

اوایل این ماه گلکسی نوت ۱۰ لایت همراه‌با برادرش در سری اس ۱۰ مجوز بلوتوث خود را دریافت کردند. اکنون مقالات با اطلاعات جالبی به‌روز شده‌اند. طبق اسناد گواهینامه، نوت ۱۰ لایت از آخرین استاندارد بلوتوث ۵.۱ پشتیبانی می‌کند. این استاندارد قابلیت قدرتمند و مفیدی با نام موقعیت‌یابی دارد که نسخه‌ی ۵ از آن محروم است.

بلوتوث 5.1 برای گلکسی نوت 10 لایت

با استفاده از بلوتوث ۵.۱، نوت ۱۰ لایت دقیقا می‌داند قلم اس پن کجاست و امکان حرکات دقیق و پیشرفته‌تری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. جالب است بدانید که ژست‌های نوت ۱۰ لایت، بهتر از مدل‌های نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس کار می‌کند.

بنابر شایعات، گلکسی نوت ۱۰ لایت با تراشه‌ی اگزینوس ۹۸۱۰ عرضه می‌شود. علاوه‌ بر این از قاب دوربین مربعی شکل سال ۲۰۲۰ سامسونگ برای قرارگیری دوربین سه‌گانه‌ی خود بهره می‌برد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید