گزارش اختصاصی استاتک از GITEX 2019 – روز اول نمایشگاه

با وجود انتقادات متعددی که به کشورهای حوزه خلیج فارس در نحوه استفاده از فناوری و صرف پول مضاعف در خرید فناوری هایی که به ذات با آن ها بیگانه اند وارد است، باز هم جیتکس را باید جزو بزرگترین و از مهم ترین نمایشگاه های مرتبط با تکنولوژی و فناوری اطلاعات در دنیا دانست. رویدادی که بدون شک برترین رویداد فناوری در آسیا، خاورمیانه و آفریقا است.

نکته جالب درباره اولین روز نمایشگاه GITEX 2019، شلوغ بودن آن بود. به‌طوری که در خیلی از فضاهای باز و عمومی نمایشگاه، تراکم جمعیت بسیاری دیده می‌شد. حتی جمعیت حاضر در فضای بیرونی برخی از سالن های نمایشگاه به حدی بود که رفت و آمد بازدیدکنندگان و حاضران با مشکل روبرو شود. شلوغی دیروز این نمایشگاه را می‌توان ناشی از بازدیدهای غیرهدفمند و برنامه‌ریزی نشده مخاطبان دانست که البته به دلیل وسعت و گستردگی موضوعات فناورانه ارائه شده و نیز حضور غرفه‌داران و بازدیدکنندگان بسیاری از اقصی نقاط جهان این مهم قابل درک بود.

به دلیل حضور ملیت‌های مختلف در نمایشگاه، می‌توان چهره‌های متنوعی از همه کشورها را در اماکن و ساختمان‌های مختلف نمایشگاه شاهد بود که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

به غیر از برگزاری رویدادهای بسیار در سالن‌های مختلف نمایشگاه، میتوان گفت که نـُقل اصلی این محفل عرضه جدیدترین محصولات تکنولوژیک در غرفه شرکت های برتر حوزه فناوری جهان است.

در ادامه شما را به مشاهده گزارش اختصاصی استاتک از اولین روز نمایشگاه  GITEX 2019 دعوت می نماییم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید