پیکسل ۴a گوگل همزمان با پیکسل ۴ رونمایی می‌شود

آیا امکان دارد شاهد عرضه‌ی گوشی پیکسل ۴a گوگل در کنار پیکسل ۴ باشیم؟ جواب این سؤال با توجه به کدهایی که در اپلیکیشن جدید Google Camera مشاهده شده، مثبت است.

وب‌سایت ۹to5Google با بررسی کدهای اپلیکیشن مذکور توانسته دستگاهی با کدنام needlefish را در کنار کد نام‌های coral و flame بیابد که گمان می‌کنیم مربوط به گوشی‌های پیکسل ۴ و پیکسل ۴XL باشد. در حال حاضر این فقط یک حدس است، ولی عبارت needlefish قبل از ارجاعی به «کوالکام» آمده است که می‌تواند نشان‌دهنده‌ی دستگاهی با تراشه‌ی اسنپدراگون باشد. در حقیقت، ماه‌ها است که کدنام‌های مختلفی از گوشی جدید گوگل منتشر می‌شود و کار اصلی حدس زدن دستگاه‌هایی است که به آن‌ها ارتباط دارد.

پیکسل 4 ای گوگل / google pixel 4a

باید توجه داشت که گوشی‌های پیکسل ۳a و پیکسل ۳a XL ماه اردیبهشت عرضه شدند و اگر گوگل قصد داشته باشد دستگاه‌های میان‌رده‌ی جدید را پنج ماه زود‌تر روانه‌ی بازار کند، جای تعجب دارد. با‌این‌حال، به‌گفته‌ی ۹to5Google، شایعاتی بر این مبنا وجود دارد که قرار بوده است گوشی پیکسل ۳a نیز هم‌زمان با پیکسل ۳ و پیکسل ۳XL عرضه شود. ممکن است گوگل قصد داشته باشد، از این به بعد گوشی‌های بالارده و میان‌رده‌ی خود را به شکل هم‌زمان و در تاریخ یکسانی از سال عرضه کند. این کاری است که پیش‌تر اپل و سامسونگ امتحان کرده‌اند.

در حال حاضر نمی‌توان صحت این خبر را تأیید و از برنامه‌های گوگل آگاهی پیدا کرد، ولی به‌زودی اخبار رسمی مربوط به گوشی‌های جدید پیکسل در رویدادی که اواسط مهر برگزار می‌شود، انتشار خواهد یافت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید