پیودی‌پای رکورد ۱۰۰ میلیون مشترک در یوتوب را شکست

حساب کاربری یوتیوبر مشهور PewDiePie، رکورد ۱۰۰ میلیون مشترک را شکست و «فلیکس کیلبرگ» به اولین خالق محتوا بدل شد که به این تعداد دنبال کننده در یوتیوب دست یافته است.

«Felix Kjellberg» که در یوتیوب با نام «PewDiePie» شناخته می شود استریمری است که به دلیل تولید محتوای کمدی، بازی، تاک شوها و … مشهور است. بر اساس تحلیل ها، پیودی‌پای در زمان انتشار مطلب بیش از ۱۰۰ میلیون و ۴۱۷ هزار مشترک دارد.

حساب کاربری توییتر یوتیوب با انتشار یک کلیپ دست یافتن پیودی‌پای به ۱۰۰ میلیون مشترک را اعلام کرده است. در کلیپ، اولین ویدیوی آپلود شده در کانال در اکتبر ۲۰۱۰ و روند افزایش تعداد مشترکان در طول این سال ها نمایش داده می شود.

 

PewDiePie در توییتی از تمامی پشتیبانی ها و تلاش های بی پایان تشکر کرده است. البته گفته که برای این دستاورد احساس شایستگی نمی کند اما همواره سپاسگزار خواهد بود.

از اواخر سال ۲۰۱۸ برخی از کانال های در یوتیوب شروع به رقابت با پیودی‌پای کردند. کانال هندی T-Series از جمله این کانال ها بود که برای مدتی موفق شد بیشترین تعداد مشترک در یوتیوب را به خود اختصاص دهد. اما طرفداران پیودی‌پای هم دست به کار شدند و برای افزایش تعداد مشترکان او تلاش کردند. با این حال در نهایت T-Series در ماه مارس سال جاری میلادی جلو افتاد و در حال حاضر در حدود ۱۰۹ میلیون مشترک دارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید