وین دیزل به دنباله آواتار پیوست

گویا پاندورا بازیگر جدیدی خواهد داشت. چند وقتی است که دنباله چهارم آواتار (Avatar) ساخته جیمز کامرون (James Cameron) در حال ساخت است و حالا ویدئو جدیدی از بازدیدکننده غیرمنتظره‌ای از فیلم منتشر شده است. وین دیزل (Vin Diesel) بازیگر شناخته شده‌ی فرنچایز The Fast and Furious (سریع و خشن) پستی از خود و کارگردان فیلم در صفحه اینستاگرام‌اش منتشر کرده است.

با اینکه کامرون به شوخی گفت باید حافظه دیزل را بخاطر چیزی که دیده، پاک کند، دیزل گفت که کار کردن با این کارگردان رویایی بود که به حقیقت پیوست.

کامرون به شوخی گفت:

اوکی، ما سر فیلم‌برداری آواتار ۲، ۳، ۴ و ۵ هستیم. این یک راز بزرگه و مثل پروژه منهتن است. دوست قدیمی من، وین، اینجاست که قراره وقتی از اینجا بره هیچی یادش نیاد.

دیزل افزود:

شما هیچوقت مثل این را ندیدید. اما بزارین بهتون بگم که عالیه. توی هالیوود همیشه یک نفر بوده که دوست داشتم باهاش کار کنم و ازش چیزی یاد بگیرم.

با اینکه خبر پیوستن دیزل به این فرنچایز رسما اعلام نشده اما این ویدئو خودش می‌تواند یک نوع اعلام رسمی باشد.

دنباله‌های آواتار بازیگرانی همچون زویی سالدانا (Zoe Saldana)، کیت وینسلت (Kate Winslet)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)، سم ورثینگتون (Sam Worthington)، اونا چاپلین (Oona Chaplin)، گیوانی ریبیسی (Giovanni Ribisi)، ادی فالکو (Edie Falco) در اختیار دارند.

آواتار ۲ در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰، آواتار ۳ در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱، آواتار ۴ در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ و آواتار ۵ در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ اکران می‌گردند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید