نتفلیکس فیلم Mercy Black را منتشر کرده است

لحظاتی بعد از اینکه نتفلیکس اجازه‌ی منتشر کردن فیلم Mercy Black که Blumhouse Production تهیه‌کننده‌ی آن است، را بدست آورد این فیلم در این سرویس منتشر شده است. یک فیلم سینمایی ترسناک که داستان آن همانند فیلم Slenderman است. فیلم Mercy Black توسط اون اگرتون (Owen Egerton) سازنده‌ی فیلم Blood Fest، نویسندگی و کارگردانی شده است.

آخرین فیلمی که توسط  Blumhouse منتشر شده است، سینمایی جذاب Happy Death Day 2U است، که یک ریبوت از هالیوود است و به همراه فیلم BlacKkKlansman نامزد جایزه‌ی اسکار شده است.

اگرتون در مصاحبه‌ای که با EW داشته است، اشاره کرده است که:

داستان درباره‌ی زنی است که ۱۵ سال پیش از همکلاسی خود چاقو خورده است، وی این اقدام مهیب را به گردن یک شبح به‌نام Mercy Black انداخته است. او برای این حرفش مدتی را در تیمارستان گذرانده است، و احتمالا درمان شده است، اما زمانی که او از تیمارستان خارج می‌شود، دوباره همان چیزها را که فکرش را نمی‌کرد، می‌بیند. این موجود یک ریشه‌ی ویروسی دارد. پسر خواهر جوان او با این موجود درمی‌آمیزد، و این زن مجبور است که با قدرت این موجود اسطوره‌ای روبه‌رو شود.

این کارگردان ادامه می‌دهد:

من سعی کردم لحظه‌های هیجان‌آور این فیلم را، بیشتر از لحظه‎‌هایی که خودم می‌ترسم  همراه کنم. اما من واقعا در بعضی از موقعیت‌های فیلم احساس ترس و ناراحتی دارم. این فیلم سرشار از شگفتی‌ها و لحظه‌های ترسناکی است که من آن‌ها را در فیلم‌های ترسناک دوست دارم، اما بعضی از وحشتناک‌ترین لحظه‌ها زمانی است که مردم با هم صحبت می‌کنند و گفتن حقیقت بسیار سخت است.

از بازیگرانی که در فیلم Mercy Black درخشیدند می‌توان به دنلیا پیندا (Daniellea Pineda)، آستین آملیو (Austin Amelio)، اله لامونت (Elle LaMont)، لی ادی (Lee Eddy)، جانین گارفالو (Janeane Garofalo) و مایلز امونز (Miles Emmons) اشاره کرد. این سومین فیلم از اگرتون بعد از Blood Fest و Follow است.

Mercy Black هم‌اکنون در نتفلیکس منتشر شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید