مشخصات سیستم مورد نیاز عنوان WRC 8 اعلام شد

به گزارش DSOGaming، شرکت Bigben Interactive و استودیو Kylotonn Games امروز از مشخصات سیستم مورد نیاز عنوان WRC 8 بر روی پلتفرم PC رونمایی کردند. بر اساس جزئیات اعلام شده PC گیمرها برای تجربه این عنوان ریسینگ حداقل به یک پردازنده‌ از نوع  Intel Core i3-540 یا یک AMD Phenom II X4 940 همراه با ۴ گیگ رم نیاز خواهند داشت. همچنین این بازی تنها از رابط برنامه‌نویسی DX11 پشتیبانی کرده و گرافیک Nvidia GeForce GTX 560 یا یک AMD Radeon HD 6870 برای اجرای آن کفایت می‌کند.

از سوی دیگر اما استودیو Kylotonn Games برای برای تجربه بهینه عنوان WRC 8 نیز پردازنده  Intel Core i7-3770 یا یک AMD FX-8350 همراه با ۸ گیگ رم و گرافیک‌های Nvidia GTX 780 یا یک AMD R9 290 را توصیه کرده است.

همانطور که خواندید عنوان WRC 8 برای اجرا به سیستم قدرتمندی نیاز ندارد و البته شکی نیست که بازی از نظر بصری طرفداران را شگفت زده نخواهد کرد.

WRC 8 از فیزیک‌های آف‌رود جدید برای تمامی سطوح استفاده کرده و حالت بازی Career Mode هم در این قسمت به طور کلی از نو طراحی شده است. از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به شرایط آب و هوایی پویا اشاره کرد. ۵۲ تیم در WRC 8 حضور خواهند داشت، این بازی شما را به ۱۴ کشور برده و بیش از ۱۰۰ پیست را به شما نشان خواهد داد. چالش‌های هفتگی و یک حالت eSports (مسابقه الکترونیکی) نیز از دیگر ویژگی‌های بازی است.

جدیدترین عنوان از سری WRC در سپتامبر سال جاری عرضه خواهد شد. در ادامه با جزئیات مشخصات سیستم مورد نیاز این بازی همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

  سیستم عامل (تنها ۶۴ بیت): Windows 7
  پردازنده: Intel Core i3-540 یا AMD Phenom II X4 940
  میزان حافظه مورد نیاز: ۴GB
  کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 560 یا AMD Radeon HD 6870
  دایرکت ایکس: نسخه ۱۱
  فضای خالی هارد: ۱۹GB

  سیستم پیشنهادی:

   سیستم عامل (تنها ۶۴ بیت): Windows 10
  پردازنده: Intel Core i7-3770 یا AMD FX-8350
  میزان حافظه مورد نیاز: ۸GB
  کارت گرافیک: Nvidia GTX 780 یا AMD R9 290
  دایرکت ایکس: نسخه ۱۱
  فضای خالی هارد: ۱۹GB

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید