مدیر سابق id Software به استودیو سازنده بازی World War Z پیوست

ماه گذشته، مدیر استودیو id Software یعنی “تیم ویلیتس” اعلام کرد که بعد از ۲۴ سال به دنبال تجربه‌هایی جدید این استودیو را ترک خواهد کرد. و خب اکنون می‌دانیم که مقصد بعدی وی کجاست.

به گزارش Eurogamer، “ویلیتس” اخیرا در صفحه شخصی خود در توییتر با ارسال پستی اعلام کرده است که به عنوان مدیر ارشد توسعه به سازندگان بازی World War Z یعنی استودیو Saber Interactive پیوسته است.

وی از تقریبا ۲ هفته پیش مشغول به کار شده و وظیفه دارد دیدگاه و توسعه بازی‌ها در ۵ استودیوی Saber Interactive در سراسر جهان را رهبری و مدیریت کند.

استودیو Saber Interactive که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده، در سال‌های اخیر دفاتر و شعبه‌هایی جدید در شهر‌هایی نظیر مادرید، مینسک و لیورپول (سازنده بازی NBA Playgrounds) ایجاد کرده است. اما مشهورترین بازی آن‌ها World War Z بوده که اخیرا نیز از مرز ۲ میلیون نسخه فروش گذشته است.

از دیگر پروژه‌های Saber می‌توان به توسعه نسخه ریمستر بازی Ghostbusters برای کنسول‌های Xbox One ،PS4 و Switch و پلتفرم PC و هم‌چنین ساخت نسخه Switch بازی تحسین‌شده The Witcher 3: Wild Hunt اشاره کرد.

“من با هیجان اعلام می‌کنم که از ۱ اگوست به عنوان مدیر ارشد توسعه در Saber Interactive مشغول به فعالیت هستم. وظیفه من رهبری ۵ استودیو Saber و مدیریت دیدگاه آن‌ها در مورد توسعه بازی‌ها در سراسر جهان است.”

— Tim Willits (@TimWillits)August 12, 2019

“ویلیس” در مصاحبه‌ای با ویسایت Fortune اطلاعاتی بیشتر از دلیل خروج خود از id Software و پیوستن به Saber Interactive به اشتراک گذاشت: “در سن من شما باید برروی چیزی که به آن علاقه دارید کار کنید. من دیگر چیزی برای اثبات ندارم؛ من به اندازه کافی موفقیت داشته‌ و بازی‌هایی خوب خلق کرده‌ام. اکنون دیگر قرار است در پایان روز، به معنای واقعی به نقاط مختلف دنیا سفر کنم تا با تیم‌هایی فوق‌العاده دست به توسعه بازی‌های ویدئویی بزنیم. “

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید