لیست قدرتمندترین گوشی های اندرویدی ماه مارس منتشر شد

لیست قدرتمندترین گوشی های اندرویدی ماه مارس در بنچمارک AnTuTu به اینترنت راه پیدا کرد. در این لیست گوشی شیائومی Mi 9 در صدر قرار دارد.

بنچمارک محبوب AnTuTu لیست مربوط به قدرتمندترین گوشی های اندرویدی ماه مارس ۲۰۱۹ را منتشر کرد. در لیست ماه فوریه شاهد قرارگیری گوشی های گلکسی S10 پلاس، آنر V20 و هواوی میت X در رتبه های اول تا سوم بودیم.

تمام گوشی های موجود در سه رتبه اول در بنچمارک AnTuTu برای ماه مارس به چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸۵۵ مجهز شده اند. بعد از این محصولات، شاهد قرارگیری سه گوشی هوشمند مجهز به چیپست اگزینوس ۹۸۲۰ هستیم.

برای تهیه این لیست از اپلیکیشن V7 بنچمارک آنتوتو استفاده شده است. لازم به ذکر است؛ امتیازهای موجود در این لیست مربوط به بالاترین امتیاز کسب شده توسط گوشی های هوشمند نبوده و تنها امتیاز متوسط آن ها به نمایش گذاشته شده است.

شیائومی می ۹ مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ در صدر لیست قدرتمندترین گوشی های اندرویدی مارس ۲۰۱۹ قرار گرفته است. این گوشی هوشمند امتیاز ۳۷۱,۴۲۳ را به نام خود ثبت کرده است.

در رتبه دوم شاهد قرارگیری گوشی سامسونگ گلکسی S10 با امتیاز ۳۵۸,۸۴۵ هستیم. در رتبه سوم، نسخه Monster گوشی ویوو IQOO با کسب امتیاز ۳۵۶,۰۰۴ خودنمایی می کند.

در رتبه چهارم تا ششم به ترتیب شاهد قرارگیری گوشی های گلکسی S10 پلاس، گلکسی S10 و گلکسی اس ۱۰ ای هستیم که قدرت تمامی آن ها را چیپست اگزینوس ۹۸۲۰ تامین می کند. این گوشی های هوشمند به ترتیب امتیاز ۳۳۲,۱۱۸، ۳۲۸,۴۴۶ و ۳۲۷,۲۰۵ را در بنچمارک AnTuTu کسب کرده اند.

در رتبه هفتم گوشی آنر V20 به چشم می خورد. این گوشی هوشمند که قدرت آن را پردازنده کایرین ۹۸۰ تامین می کند، امتیاز ۳۰۱,۰۰۳ را کسب کرده است.

در رتبه های هشتم تا دهم به ترتیب گوشی های هواوی میت ۲۰X، هواوی P30 پرو و شیائومی Mi MIX 3 قرار گرفته اند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید