قیمت لکسوس RC F مدل ۲۰۲۰ به صورت رسمی اعلام شد

قیمت لکسوس RC F مدل ۲۰۲۰ مشحص شد. این خودروی جذاب ژاپنی با قیمت پایه ۶۴,۷۵۰ دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد.

لکسوس قیمت خودروهای RC F 2020 و RC F Track Edition را برای ایالات متحده آمریکا اعلام کرد. در حالی قیمت لکسوس RC مدل ۲۰۲۰ در نسخه پایه برابر با ۶۴,۷۵۰ دلار در نظر گرفته شده، نمونه Track Edition آن با قیمت پایه ۹۶,۶۵۰ دلار به فروش می رسد. قیمت ها بدون هزینه حمل به مقصد هستند.

اختلاف قیمت نسخه استاندارد و Track Edition برابر با ۳۱,۹۰۰ دلار بوده که بسیار زیاد است. در حالی که هنوز مدل Track Edition این خودروی ژاپنی را مورد بررسی قرار نداده ایم، می توانیم تفاوت های آن با نسخه استاندارد را بیان کنیم.

همانطور که می توان از نام آن حدس زد، با یک خودروی تولید محدود روبه‌رو هستیم که روی لذت رانندگی تمرکز کرده است. این خودرو به صورت استاندارد به ترمزهای کربن سرامیکی برمبو به همراه کالیپرهای ۶ پیستونه آن مجهز شده است. وزن این ترمزها در مقایسه با نمونه استاندارد، ۲۲ کیلوگرم کمتر است.

لکسوس برای کاهش وزن بیشتر این خودرو از رینگ های بسیار سبک ۱۹ اینچی BBS استفاده کرده است. هر یک از چرخ های این خودرو در مقایسه با نمونه استاندارد، ۰.۶۸ کیلوگرم وزن کمتری دارد. برای برخی از قطعات این خودرو از تیتانیوم استفاده شده است.

لکسوس برای مدل Track Edition از فیبرکربن استفاده کرده است. این خودرو به صورت استاندارد از سقف و همچنین کاپوت فیبر کربنی بهره می برد که کاهش وزن آن را در پی دارد. این محصول در مقایسه با نمونه استاندارد خود دارای بدنه آیرودینامیک تری است.

این خودروی ژاپنی به یک موتور ۸ سیلندر ۵.۰ لیتری تنفس طبیعی مجهز شده که قدرتی برابر با ۴۷۲ اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد. شتاب لکسوس RC F Track Edition برابر با ۳.۹۶ ثانیه بوده و سرعت آن به صورت الکترونیکی روی ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید