قیمت فولکس واگن آرتئون ۲۰۱۹ به صورت رسمی اعلام شد

قیمت فولکس واگن آرتئون ۲۰۱۹ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو با قیمتی بالاتر از ۳۵ هزار دلار به فروش می رسد.

فولکس واگن قیمت خودروی سدان پرچمدار خود را اعلام کرد. این خودرو در نسخه پایه خود با قیمت ۳۵,۸۴۵ دلار به فروش می رسد که البته باید به این هزینه، ۹۹۵ دلار را به عنوان هزینه حمل به مقصد نیز اضافه کرد. این خودرو در نمونه مجهز به سیستم چهار چرخ محرک قیمت پایه ای برابر با ۳۷,۶۴۵ دلار دارد.

فروش این خودرو از ماه آوریل و با تریم های SE ،SEL و SEL پریمیوم آغاز می شود. قیمت فولکس واگن آرتئون ۲۰۱۹ با توجه به امکانات آن، مناسب به نظر می رسد.

تمام تریم های این خودرو به یک موتور ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری توربوشارژ مجهز شده اند. این موتور قدرتی برابر با ۲۶۸ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۵۰ نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس ۸ سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

این خودرو به صورت استاندارد به سیستم هشدار تصادف از جلو، سیستم ترمز اضطراری و هشدار ترافیک در بخش عقب مجهز شده است. خریداران می توانند برای این خودرو پکیچ R-Line را سفارش دهند. این پکیج با برای رینگ ۱۹ اینچی قیمتی برابر با ۱,۲۶۵ دلار و با رینگ ۲۰ اینچی قیمتی برابر با ۱,۷۶۵ دلار دارد.

تریم SE این خودروی آلمانی به تجهیزاتی مانند چراغ های LED، دمپرهای تطبیقی، سیستم گرمکن صندلی های جلو و سیستم ورود بدون کلید مجهز شده است. تریم SEL قیمتی برابر با ۳۹,۹۹۵ دلار و ۴۱,۷۹۵ دلار دارد که قیمت دوم مربوط به نمونه مجهز به سیستم چهار چرخ محرک آن است.

تریم SEL پریمیوم بالاترین مدل فولکس واگن آرتئون ۲۰۱۹ بوده که قیمتی برابر با ۴۴,۹۴۵ دلار دارد. این خودرو به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک در اختیار خریداران قرار می گیرد. این خودرو به سیستم گرمکن فرمان و سیستم تهویه صندلی های جلو مجهز شده است.

بر اساس شایعات، در آینده فولکس واگن آرتئون R از راه می رسد. این خودرو به یک موتور ۴۰۰ اسب بخاری مجهز می شود. در رابطه با فروش این خودرو در ایالات متحده آمریکا نمی توان اظهار نظر دقیقی کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید