قیمت بیت کوین از ۵۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رشدی فراتر از انتظار!

پس از مدت ها، بار دیگر قیمت بیت کوین از مرز ۵۰۰۰ دلار عبور کرد. انتظار می رود ارزش محبوب ترین ارز دیجیتال در ماه های آینده افزایش بیشتری داشته باشد.

ارز دیجیتال محبوب بیت کوین از هفته گذشته با شکستن سد قیمتی ۴۲۰۰ دلار، با افزایش قیمت شدیدی روبه‌رو شد. این روند صعودی در طول هفته با سرعت بالایی ادامه داشت و هر روز با گذر از قیمت های ۴۴۰۰، ۴۶۰۰ و ۴۸۰۰ دلار سرمایه گذاران بیشتری را به خود جذب کرد.

۱۴ فرودین بار دیگر قیمت آن از مرز ۵۰۰۰ دلار عبور کرد و روز بعد، ۱۵ فروردین، ارز دیجیتال بیت کوین با قیمتی بیش از ۵۲۰۰ دلار معامله شد که تاکنون بالاترین قیمت این ارز مجازی در سال ۲۰۱۹ بوده است.

قیمت بیت کوین

پس از این رشد هیجانی قیمت ارز دیجیتال بیت کوین از حدود ۴۱۰۰ دلار تا حدود ۵۲۰۰ دلار در مدت زمانی کوتاه، این ارز دیجیتال محبوب با کمی افت قیمت مواجه شد و حتی دوباره ارزش آن به کمتر از ۵۰۰۰ دلار رسید؛ البته این تغییر قیمت موقت معمولا در یک روند صعودی بزرگ رخ می دهد. با این حال، پس از گذشت مدت کوتاهی قیمت بیت کوین به روند ثابتی در کانال ۵۰۰۰ دلار رسید و این ارز در محدوده ۵۰۰۰ تا ۵۱۰۰ دلار معامله شد.

به طور کلی نمودارها نشان می دهند که در چند روز گذشته بازه قیمتی بیت کوین از حدود ۴۹۰۰ دلار تا ۵۱۰۰ دلار بوده است. تحلیلگران بر این باورند که قیمت ارز مجازی بیت کوین در روزهای آتی می تواند از مرز ۵۴۰۰ یا حتی ۵۶۰۰ دلار نیز عبور کند، اما ممکن است دوباره با یک روند نزولی موقت نیز مواجه شود و تا حدود ۴۷۰۰ دلار کاهش یابد که این امر می تواند خریداران را کمی نگران کند.

در زمان نوشتن این مقاله، ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت ۵۱۵۶ دلار در بازار در حال معامله است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید