ظاهرا وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو فروردین ماه معرفی می‌شوند

گوشی‌های هوشمند وان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ پرو اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت‌ماه) معرفی شدند. اما باتوجه به شایعه‌های جدید، به‌نظر می‌رسد وان پلاس قصد دارد استراتژی‌های متفاوتی را در سال جدید درپیش بگیرد و گوشی‌های‌ هوشمند پرچم‌دار تازه‌ای را زودتر از سال قبل و احتمالا در فرودین‌ماه معرفی کند.

اگر این خبر صحت داشته باشد، بدان معنا است که وان پلاس استراتژی‌های جدیدی را  پیش گرفته و  تصمیم دارد رونمایی پرچمداران جدید خود را به تاریخی بسیار دورتر از زمان معرفی محصولات سایر رقبای خود (نظیر سامسونگ، هواوی، اوپو و شیائومی)  موکول نکند. پیش از این وان‌پلاس، محصولات خود را در فاصله‌ی زمانی نسبتا طولانی نسبت به گوشی‌های تولیدی بازیگران اصلی حوزه‌ی موبایل عرضه می‌کرد تا فروش محصولات این شرکت تحت تأثیر تبلیغات رقبا قرار نگیرد.

هرچند ممکن است این اطلاعات دقیق نباشند، اما باتوجه به رندرهای منتشرشده از پرچمداران جدید وان پلاس، ظاهرا زمان زیادی تا رویداد رونمایی گوشی‌های هوشمند جدید این شرکت باقی نمانده است. اواخر مهرماه، اولین رندرهای منتسب به وان پلاس ۸ فاش شدند. در همان مقطع زمانی مشخص شد که وان پلاس ۸ پرو بدون دوربین پاپ آپ و با روزنه‌ دوربین سلفی روی نمایشگر معرفی می‌شود.

تاکنون اخبار مختلفی در مورد این دو گوشی هوشمند منتشر شده است. اوایل دی‌ماه، مدیرعامل وان پلاس اعلام کرد که سری وان پلاس ۸ زیباترین گوشی‌های این شرکت خواهند بود. هنوز مشخص نیست که وان پلاس ۸ لایت نیز در کنار وان پلاس ۸ و نسخه‌ی پرو معرفی خواهد شد یا خیر.

باید منتظر بمانیم و ببینیم درنهایت چینی‌‌ها پرچمداران جدید خود را با چه مشخصاتی و چه زمانی معرفی می‌کنند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید