صحبت‌های هیو جکمن درباره‌ی ساخت دنباله برای فیلم The Greatest Showman

طرفدارانی که فیلم موزیکال The Greatest Showman «برترین شومن» را دوست داشتند احتمالا باید منتظر دنباله‌ای برای آن فیلم باشند. این فیلم موزیکال با بازی هیو جکمن (Hugh Jackman) درباره‌ی مردی رویاپرداز است که قصد دارد نمایشی بسازد که دنیا تاکنون شبیه آن را ندیده است.

فیلم The Greatest Showman الهام گرفته شده از داستانی واقعی، پیدایش شغلی نمایشی و افرادی با استعدادهای شگفت‌انگیز، قابلیت‌های غیرعادی و پتانسیل استفاده نشده را جشن می‌گیرد. جکمن نقش پی.تی. بارنام – خالق سیرک بارنام و بیلی – را بازی می‌کند که در تلاش برای رفع مشکلات خانواده‌ی خودش است. نوآوری بارنام باعث می‌شود گروهی از افراد غیرعادی دور هم جمع شوند که تمام تلاش خودشان را برای ساخت بهترین نمایش تاریخ انجام می‌دهند. در فیلم The Greatest Showman گروه بازیگران پرستاره‌ای شامل میشل ویلیامز (Michelle Williams) در نقش چریتی بارنام همسر پی.تی، زک افران (Zac Efron) در نقش فیلیپ کارلایل، زندیا (Zendaya) در نقش انی ویلر و کیلا ستل (Keala Settle) در نقش لتی لاتز حضور داشتند. آن فیلم به کارگردانی مایکل گریسی (Michael Gracey) براساس فیلمنامه‌ای از جنی بیکس (Jenny Bicks) و بیل کاندن (Bill Condon) در باکس آفیس جهانی به فروش ۴۳۴ میلیون دلاری دست یافت و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های لایواکشن موزیکال تاریخ سینما تبدیل شد. حالا به نظر می‌آید قرار است دنباله‌ای برای آن فیلم موفق ساخته شود.

هیو جکمن به تازگی در مصاحبه‌ای از ایده‌ی ساخت یک دنباله برای The Greatest Showman گفته است. این اولین بار نیست که درباره‌ی دنباله‌ای برای آن فیلم صحبت می‌شود چون جکمن سال گذشته هم از تمایلش برای ساخت دنباله سخن گفته بود. جکمن درباره‌ی احتمال ساخت دنباله برای The Greatest Showman گفته است:

بگذارید کاملا صادقانه بگویم، صحبت‌هایی درباره‌ی احتمال این کار وجود دارد اما هیچکس در این زمینه مطمئن نیست. اما فکر می‌کنم کسی در حال کار روی چنین پروژه‌ای است… در واقع می‌دانم که آن‌ها در حال کار روی این پروژه هستند. قطعا دوست دارم بخشی از این پروژه باشم، و حتی نمی‌دانم تمرکز داستان روی شخصیت من خواهد بود یا خیر. مسئله‌ی دیگر اینکه ساخت فیلم قبلی ۸ سال طول کشید که همه‌ی آن شامل متقاعد کردن بازیگران برای بازی در فیلم نبود. نوشتن فیلمنامه‌ی یک فیلم زمان زیادی می‌برد.

بیشتر موفقیت The Greatest Showman به ترانه‌های اریجینال و خوانندگان و اجراکنندگان آن برمی‌گردد. ترانه‌ی اصلی این فیلم در سال ۲۰۱۸ یکی از بهترین ترانه‌ها شناخته شد. برخی سینماها این فیلم را به صورت همخوانی کردن مردم با بازیگران اکران کردند که خود جکمن در یکی از این نمایش‌ها برای سورپرایز مخاطبان حاضر شد. این ترانه‌ها ساخته‌ی بنج پاسک (Benj Pasek) و جاستین پل (Justin Paul) – ترانه‌سرایان فیلم La La Land «لالا لند» – در آلبومی دیگر به صورت ریمیکس هم منتشر شدند.

حتی با وجود موفقیت فیلم اول، هنوز مشخص نیست به جز جکمن کدامیک از بازیگران فیلم قبلی در این دنباله حضور خواهند داشت. ویلیامز قرار است در سریال Fosse/Verdon «فاس/ وردون» همبازی سم راکول (Sam Rockwell) باشد. افران برای بازی در نقش تد باندی در فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile «فوق‌العاده شرور، به‌طرز شوکه‌کننده‌ای شیطانی و پست» مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. مهمترین دلیل موفقیت The Greatest Showman این بود که ترانه‌هایی به‌یادماندنی و پایانی راضی‌کننده داشت. اگرچه ممکن است دنباله‌ای برای The Greatest Showman آن را از چشم طرفداران بیاندازد، اما اگر تمام بازیگران و ترانه‌سرایان فیلم قبلی در این دنباله حضور داشته باشند، این فیلم می‌تواند به یک موفقیت بزرگ دیگر تبدیل شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید