شیائومی می ۱۰ Youth با نام می ۱۰ لایت زوم به بازار جهانی راه می‌یابد

کوالکام طی رویدادی از جدیدترین تکنولوژی شارژ سریع خود برای محصولات میان‌رده رونمایی کرد که شارژ سریع ۳ پلاس (Quick Charge 3 Plus) نام دارد. در خلال رونمایی از فناوری جدید در حوزه شارژ گوشی‌های هوشمند، اولین محصول مجهز به شارژ سریع ۳ پلاس نیز معرفی شد که شیائومی می ۱۰ لایت زوم (Xiaomi Mi 10 Lite Zoom) نام دارد.

شیائومی می ۱۰ لایت زوم درواقع نام نسخه جهانی گوشی تازه‌معرفی‌شده می ۱۰ Youth است که چندی پیش در چین رونمایی شد. با این حال تفاوتی میان دو نسخه وجود دارد. درحالی‌که شباهت‌های بسیاری از نظر طراحی و مشخصات سخت‌افزاری میان دو گوشی هوشمند به چشم می‌آید؛ اما مدل شیائومی می ۱۰ Youth از دوربین پریسکوپ برخوردار است و این ویژگی درواقع به معنی امکان زوم بیشتر محسوب می‌شود.

چنین اتفاقی در گذشته نیز رخ داد. شیائومی دو محصول به نام ردمی کی ۳۰ پرو و کی ۳۰ پرو زوم را معرفی کرد که نسخه زوم از برچسب قیمتی گران‌تری برخوردار بود. با این حال، نسخه Youth گوشی شیائومی می ۱۰ مجهز به دوربین پرسیکوپ شده است و از این ویژگی در می ۱۰ لایت زوم خبری نیست.

انتظار می‌رود می ۱۰ لایت ۵G با برچست قیمت ۳۵۰ یورویی وارد بازار کشورهای اروپایی شود. گویا می ۱۰ لایت زوم نیز با قیمتی در حدود ۴۱۹ به بازار اروپا راه خواهد یافت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید