سعید آقاخانی از روند ساخت سریال «ن.خ» می‌گوید

بنابر آمار صدا و سیما؛ سریال «ن.خ» پربیننده‌ترین سریال تلویزیون ایران در ایام عید نوروز بود. طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ به تازگی نشست خبری این سریال برگزار شده است. در این نشست خبری سعید آقاخانی به عنوان کارگردان و مهدی فرجی به عنوان تهیه‌کننده به صحبت نشستند. آقاخانی در ابتدا درباره روند تولید «ن.خ» به شرح زیر صحبت کرد:

ما کار سنگینی را پشت سر گذاشتیم و هماهنگی‌های زیادی می‌خواست تا بتوانیم با دغدغه کار را انجام دهیم. به کردستان هم نرفتیم چون برف باریده بود. با این حال در سنندج و کرمانشاه افراد زیادی به ما کمک کردند. به عنوان مثال، مصطفی تنابنده در هر شهر بازیگران را انتخاب و به ما معرفی می کرد.

این کارگردان درباره اعمال ممیزی از طرف ناظران صدا و سیما در سریال، گفت:

من خودم نکاتی را حذف می‌کردم و ساده‌تر به شخصیت‌ها می‌پرداختیم. فکر می‌کنم بخش‌هایی از این موقعیت‌ها مثل عروسی برای اولین بار از تلویزیون به نمایش درآمد.

سریال ن.خ

سعید آقاخانی در پایان از عدم استفاده از شوخی‌های قومیتی چنین گفت:

ما با ویژگی‌های شخصی و قومی شوخی نکردیم و هیچ گاه هم چنین کاری انجام نمی‌دهیم.

مهدی فرجی، تهیه‌کننده سریال «ن.خ» درباره احتمال ساخته شدن قسمت دوم سریال گفت:

این کار بدون حاشیه پیش رفت و موردتوجه و اقبال مردم قرار گرفت و به عنوان پربیننده‌ترین سریال تلویزیون از طرف صداوسیما معرفی شد. اقبال‌ها کار را برای ما و سعید آقاخانی که سری دوم این سریال را می‌سازد سخت‌تر می‌کند. پیشنهاد ساخت سری دوم این سریال نیز از طرف شبکه به ما ارائه شده، ترجیح آن‌ها یک مناسبت است اما اینکه برای نوروز یا رمضان باشد هنوز معلوم نیست.

سریال «ن.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی با بازی بازیگرانی مانند خود سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج‌عبداللهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی و وحید قاضی زاهد جلوی دوربین رفته است.

نظر شما کاربران زومجی درباره صحبت‌های سعید آقاخانی و مهدی فرجی چیست؟ آیا شما موفق به تماشای سریال «ن.خ» شده‌اید؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید