سامسونگ میزان تولید گلکسی Z فلیپ را افزایش داد

چندی پیش، اخباری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی‌بر اینکه گسترش بیماری کرونا تأثیر منفی بر میزان فروش گلکسی S20 گذاشته است و آمار فروش پرچم‌دار جدید سامسونگ از حد انتظار کمتر بوده است. با‌این‌حال هم‌اکنون گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد گلکسی زد فلیپ فروش رضایت‌بخشی تجربه می‌کند و شرکت کره‌ای نیز در حال افزایش میزان تولید این محصول به ۲/۵ میلیون واحد است.

این اطلاعات را رسانه تایوانی دیجی‌تایمز منتشر کرده و مدعی است تمامی گوشی‌های هوشمند سری گلکسی زد فلیپ عرضه‌شده در بازار کره‌جنوبی، تایوان، هنگ‌کنگ، فرانسه، سنگاپور، روسیه، اسپانیا، سوئیس، امارات متحده‌ی عربی و ایالات متحده‌ی آمریکا فروخته شده‌اند.

طبیعتا همین امر نیز باعث شده است شرکت کره‌ای سامسونگ به افزایش میزان تولید گوشی هوشمند گلکسی زد فلیپ ترغیب شود. به‌لطف قیمت ارزان‌تر گلکسی Z فلیپ از گلکسی فولد، این گوشی هوشمند با استقبال بیشتری در کره‌جنوبی مواجه شده است و انتظار می‌رود میزان فروشش تا پایان مارس (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) به یک‌صدهزار واحد برسد.

آمار فروش اولیه‌ی گلکسی زد فلیپ در جهان نیز در حال عبور از مرز ۵۰۰ هزار واحد است؛ با‌این‌حال، تحلیلگران معتقدند تا پایان سال ۲۰۲۰، آمار فروش این محصول باتوجه‌به محبوبیت فراوان در میان کاربران چینی، با رشد بیشتری همراه خواهد شد و احتمالا سامسونگ میزان تولید زد فلیپ را تا پنج‌میلیون واحد نیز افزایش دهد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید