سامسونگ با سری e خداحافظی و سری Ultra را به پرچم‌داران آینده اضافه می‌کند

اگر گزارش جدید درست باشد، ممکن است سامسونگ ترتیب نام‌گذاری پرچم‌داران سری S خود را تغییر دهد. مطابق با اطلاعات افشاگر سامسونگ، Ice Universe، دستگاهی که از آن با نام گلکسی اس ۱۱ یاد می‌شد، ممکن است با عنوان گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ به بازار عرضه شود.

درحالی‌که توییت منتشر شده کاملا واضح نیست، گزارش دیگری از WinFuture این تعبیر را تائید کرده و در گزارشی جدید از اضافه‌شدن مدل بزرگ‌تری با نام S20 Ultra به ترکیب اصلی شرکت می‌گوید.

همچنین سامسونگ دیگر جانشینی برای مدل S10e عرضه نخواهد کرد. این بدان معنی است که به‌جای اس ۱۱، اس ۱۱ پلاس و S11e، سامسونگ اس ۲۰، اس ۲۰ پلاس و اس ۲۰ اولترا را عرضه خواهد کرد. اندازه‌ی صفحه‌نمایش نیز بالا خواهد رفت؛ اس ۲۰ از صفحه‌نمایش ۶/۲ اینچی، نسخه‌ی پلاس دارای صفحه‌ای ۶/۷ اینچی و مدل اولترا نیز  ۶/۹ اینچ خواهد بود.

اولین‌بار نیست که سامسونگ نسلی را جابه‌جا می‌کند؛ کاربران گلکسی نوت ۶ با این اتفاق آشنا هستند. سامسونگ چهار سال پیش به‌جای عرضه‌ی گلکسی نوت ۶ به‌عنوان جانشینی نوت ۵، گلکسی نوت ۷ را معرفی کرد. بااین‌حال اولین‌بار است که این شرکت به‌یک‌باره از چندین عدد جهشی عبور می‌کند. چنین کاری در دنیای اندرویدی منحصربه‌فرد نیست؛ زیرا هواوی همین کار را برای p10 و آنر ۱۰ انجام داده و نسل بعدی این گوشی‌ها را با نام p20 و آنر ۲۰ عرضه کرده است.

سامسونگ گلکسی اس 11

سامسونگ شاید می‌خواهد برای سری پرچم‌دار S، از رسیدن به شماره‌های ناخوشایندی مانند S17 یا S13 جلوگیری کند؛ شاید هم قصد دارد از پتانسیل برندسازی گلکسی S20 در سال ۲۰۲۰ استفاده کند و قصد ندارد اس ۱۱ را در برابر آیفون ۱۲ قرار دهد. درهرحال، با نزدیک شدن به زمان معرفی، اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید