رندر مطبوعاتی وان پلاس ۷T پرو فاش شد

وان‌پلاس در فاصله‌ی یک هفته مانده به برگزاری کنفرانس اختصاصی‌اش در کشور هند، از طراحی وان‌پلاس ۷T پرده‌برداری کرد؛ اما خبر خاصی را درمورد وان پلاس ۷T پرو نشنیده بودیم. هنوز خبری رسمی در رابطه با وان‌پلاس ۷ تی پرو منتشر نشده، اما به‌تازگی رسانه‌ی آن‌لیکس یک رندر مطبوعاتی را منتشر و آن را متعلق به گوشی یادشده دانسته است.

پیش‌تر شاهد انتشار رندرهایی غیررسمی از گوشی وان‌پلاس ۷T Pro بودیم، گرچه رنگ به‌کاررفته در آن رندرها دقیق و درست نبودند؛ بااین‌حال رندر فاش‌شده از سوی آن‌لیکس، ظاهرا رندرهای رسمی ساخته‌شده توسط خود وان‌پلاس هستند و گوشی ۷ تی پرو را در همان رنگ آبی گوشی ۷ تی نشان می‌دهند.

در این رندر جدید، شاهد موبایلی با پنل پشتی از جنس شیشه‌ی مات هستیم که رنگ آبی مخصوصی دارد؛ این رنگ که از آن با نام Haze Blue یاد می‌شود، ترکیبی از آبی تیره و روشن است. رنگ Nebula Blue وان‌پلاس ۷ پرو شباهت زیادی به رنگ این رندر دارد، اما برخلاف Haze Blue براق است.

وان پلاس 7 تی پرو / OnePlus 7T Pro

در هر صورت دیدن بهره‌مندی مدل‌های معمولی و پرو وان‌پلاس ۷T از یک نوع رنگ‌بندی، اتفاق جالبی است؛ زیرا گوشی‌های وان‌پلاس ۷ و وان‌پلاس ۷ پرو رنگ‌بندی متنوعی داشتند. براساس آنچه از رسانه‌های مختلف شنیده‌ایم، وان‌پلاس ۷T پرو قرار نیست از لحاظ مشخصات فنی تفاوت‌های عمده‌ای با وان‌پلاس ۷ پرو داشته باشد.

گفته می‌شود پرچم‌دار جدید وان‌پلاس برای پردازش کارهای مختلف از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس کوالکام استفاده خواهد کرد و به قابلیت ضبط ویدئوی حرکت آهسته با نرخ ۹۶۰ فریم‌بر‌ثانیه مجهز خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید