دوربین ویوو X70 پرو در تست‌های DXOMARK از آیفون ۱۳ پیشی گرفت

اخیراً سایت بررسی و امتیازدهی DxOMark، دوربین پرچم‌دار ۲۰۲۱ ویوو با نام X70 پرو را بررسی کرده که نتایج به دست آمده از این بررسی، این گوشی را در بین بهترین‌های دوربین گوشی قرار داده است. امتیاز به دست آمده برای عملکرد دوربین ایکس ۷۰ پرو ۱۳۱ است که با این امتیاز جایگاه دوازدهم فهرست را به‌طور مشترک با گوشی‌های اوپو فایند X3 پرو و ویوو X50 پرو پلاس در‌‌ اختیار دارد. جالب است بدانید که این امتیاز، بالاتر از امتیازات به دست آمده برای دوربین گوشی‌های آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی و حتی آیفون ۱۲ پرو مکس است.

امتیاز DxOMark گوشی Vivo X70 Pro

کارشناسان دگزومارک در بررسی دوربین ایکس ۷۰ پرو، نورسنجی دقیق، رنگ‌های پویا، جزئیات عالی در شرایط کم‌نور، وایت‌بالانس (تراز سفیدی) دقیق در دوربین فوق‌عریض و لرزش‌گیری بسیار سودمند در ویدئوها را از نقاط قوت دوربین این گوشی برشمردند. از ‌طرف دیگر یافته‌های این بررسی نشان می‌دهد که دوربین پرچم‌دار ۲۰۲۱ ویوو، X70‌ پرو، دارای مشکلاتی از قبیل نبود جزئیات دقیق در برخی شرایط، وجود نویز در روز و شب، دقت رنگ پایین در دوربین فوق‌عریض و از دست دادن فوکوس و جزئیات در ویدئوهای شرایط کم‌نور است.

بد نیست بدانید که پرچم‌داران ویوو همواره به خاطر دوربین‌های خوب و قابل‌توجهی که از آن بهره می‌برند، بین کاربران محبوبیت خاصی دارند و شاید جای تعجب نباشد که عملکرد دوربین گوشی ویوو ایکس ۷۰ پرو حائز امتیاز بالاتری از دوربین برخی پرچم‌داران جدید اپل شده است؛ همچنین استفاده‌‌ی ویوو از لنزهای زایس، روکش T زایس و لرزش‌گیر اپپتیکال (گیمبال) در دوربین‌های پرچم‌دارانش، موجب عملکرد خوب و متفاوت دوربین گوشی‌های این شرکت شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید