دوربین تله فوتو پریسکوپ هواوی پی ۴۰ پرو از زوم اپتیکال ۱۰ برابری بهره می‌برد

تاکنون اخبار مختلفی درباره‌ی گوشی هوشمند هواوی پی ۴۰ پرو منتشر شده است. برای مثال، پیش‌تر گفته شده بود پی ۴۰ پرو هواوی بدون خدمات گوگل ماه مارس عرضه می‌شود. همچنین اخباری از رقابت پی ۴۰ پرو هواوی با گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۱ مطرح شده بود. ظاهرا شباهت‌هایی بین دو دستگاه حداقل ازنظر پنل پشتی وجود دارد.

اوایل اردیبهشت‌ گفته شد سامسونگ دوربین جدیدی با قابلیت بزرگ‌نمایی اپتیکال پنج‌برابری تولید کرده است. اخبار جدید نیز حاکی از آن است که گلکسی اس ۱۱ با دوربین تله‌فوتو پریسکوپ با بزرگ‌نمایی اپتیکال پنج‌برابری معرفی می‌شود. مینگ چی‌کو، تحلیلگر معروف اپل، اخبار جدیدی از مشخصات دوربین هواوی پی ۴۰ پرو به‌اشتراک گذاشته است.

به‌گفته‌ی چی‌کو، ظاهرا هواوی پی ۴۰ پرو با دوربین تله‌فوتو پریسکوپ و بزرگ‌نمایی اپتیکال ۱۰ برابری با استفاده از دو آینه و یک منشور معرفی خواهد شد. این در حالی‌ است که هواوی پی ۳۰ پرو فقط با بهره‌مندی از یک منشور با بزرگن‌مایی پنج‌برابری به بازار عرضه شد.

ناگفته نماند هواوی پی ۴۰ نیز با لنز تله‌فوتو پریسکوپ معرفی می‌شود و قابلیت تصویربرداری با بزرگ‌نمایی اپتیکال پنج‌برابری دارد. البته در نظر داشته باشید که دوربین گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۱ ازنظر وضوح تصویربرداری، از دوربین گوشی‌ جدید هواوی حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد و از این منظر، سامسونگ درمقایسه‌با هواوی در رتبه‌ی بالاتری قرار می‌گیرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید