در مراسم رونمایی گلکسی نوت ۱۰، مدیرعامل مایکروسافت چرا روی صحنه رفت؟

معمولا بازیگران و موسیقی‌دانان مهمان ویژه رویدادهای مطبوعاتی دنیای فناوری هستند؛ اما این‌بار سامسونگ در مراسم رونمایی پرچم‌داران ۲۰۱۹ سری نوت با دعوت از ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت، برای حاضرشدن روی صحنه همه را غافل‌گیر کرد.

چرا نادلا روی صحنه رفت؟

مایکروسافت و سامسونگ در محصولات و سرویس‌های مختلفی باهم همکاری می‌کنند. نادلا می‌گوید:

مشارکت‌های خود را با سامسونگ گسترش داده‌ایم تا مردم بتوانند با استفاده از هر دستگاهی در هر زمان، بهره‌وری بیشتری داشته باشند. ترکیب تجربیات ما با تجربیات سامسونگ باعث قدرتمندترشدن دستگاه‌های جدید می‌شود.

ساتیا نادلا

سامسونگ دو روز پیش پرچم‌داران جدید خود، گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس را رونمایی کرد. این گوشی‌های هوشمند با داشتن برخی قابلیت‌های ویندوز ۱۰ سعی می‌کنند شکاف میان رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند را پر کند. نوت ۱۰ سرویس‌هایی از قبیل Outlook، OneDrive و Your Phone را درون خود دارد. سامسونگ و مایکروسافت در گذشته نیز با یکدیگر همکاری‌هایی کرده‌اند؛ اما رونمایی امروز نشانه‌ی دوبرابرشدن این همکاری‌ها است. مایکروسافت نوت ۱۰ را در فروشگاه‌های خود در سراسر دنیا عرضه خواهد کرد و سامسونگ نیز از گلکسی بوک اس خود را رونمایی کرده که با همکاری مایکروسافت و کوالکام ساخته شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید