جدول فروش هفتگی بریتانیا منتشر شد؛ صدرنشینی The Legend of Zelda: Link’s Awakening در هفته‌ی اول انتشار

به گزارش Gameindustries، بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening موفق شد تا صدرنشین جدول فروش منطقه‌ی بریتانیا برای هفته‌ی منتهی به ۲۱ سپتامبر شود.

Link’s Awakening جدیدترین نسخه‌ی بازسازی شده از مجموعه‌ی Zelda می‌باشد که توسط استودیوی Grezzo توسعه پیدا کرده است. Grezzo پیش از این نسخه‌های Ocarina of Time و Majora’s Mask را برای کنسول ۳DS بازسازی کرده بود. Link’s Awakening تاکنون موفق‌ترین لانچ ساخته‌های Grezzo را در بریتانیا داشته و فروش آن ۲۷ درصد بیشتر از  Ocarina of Time در این منطقه است.

همچنین، دیگر نسخه‌ی مجموعه‌ی Zelda یعنی Breath of the Wild نیز با تجربه‌ی ۲۲ درصد رشد فروش نسبت به هفته‌ی گذشته در جایگاه ۱۶ چارت قرار گرفته است.

در مجموع، عناوین انحصاری Nintendo عملکرد بسیار خوبی در این هفته داشته‌اند. Mario Kart 8 Deluxe با ۲۳ درصد افزایش فروش به رتبه‌ی سوم، Super Smash Bros Ultimate با ۱۵ درصد افزایش فروش در جایگاه ۱۸ام و Super Mario odyssey با ۱۸ درصد افزایش فروش در جایگاه ۲۴ام ایستاده‌اند.

نسخه‌ی Switch بازی Ni No Kuni: Wrath of the White Witch نیز که در سال ۲۰۱۳ بر روی PS3 عرضه شده بود در رتبه‌ی ۲۳ام جای دارد.

صدرنشین هفته‌ی گذشته یعنی Borderlands 3 به جایگاه دوم تنزل پیدا کرده است. این بازی تاکنون سریع‌ترین فروش را در میان عناوین ۲K در بریتانیا داشته است، اما فروش آن نسبت به هفته‌ی قبل ۶۹ درصد کاهش پیدا کرده است. Gears 5 نیز افت فروشی ۷۴ درصدی را به خود دید و به رتبه‌ی چهارم سقوط کرد. فروش PES 2020 نیز ۷۳ درصد کاهش پیدا کرد و در رتبه‌ی ۵ام قرار گرفت.

دیگر تازه وارد این هفته Truck Driver بود که به قرارگیری در چایگاه ۱۱ام بسنده کرد.

بهترین رشد فروش این هفته را ساخته‌ی یوبی سافت The Division 2 به خود اختصاص داد و با ۱۱۴ درصد رشد فروش، از رتبه‌ی ۲۰ام به رتبه‌ی ۶ام پرتاب شد.

جدول کامل پرفروش‌ترین بازی‌های فیزیکی منطقه‌ی بریتانیا برای هفته‌ی منتهی به ۲۱ سپتامبر را در زیر مشاهده می‌کنید.

بازیاین هفتههفته‌ی گذشته
 The Legend of Zelda: Link’s Awakening۱ورودی جدید
 Borderlands 3۲۱
 Mario Kart 8: Deluxe۳۶
 Gears 5۴۲
 Efootball PES 2020۵۳
 Tom Clancy’s The Division 2۶۲۰
 Grand Theft Auto V۷۸
 Spyro Reignited Trilogy۸۷
 Crash Team Racing: Nitro-Fueled۹۱۰
 NBA 2K20۱۰۴

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید