جدول فروش هفتگی بریتانیا منتشر شد؛ شروع نه چندان قدرتمند NBA 2K20

به گزارش Pushsquare، بازی NBA 2K20 موفق شد تا در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های فیزیکی این هفته‌ی بازار بریتانیا قرار گیرد.

موضوع جالب‌توجه این است که NAB 2K20 توانست تا در هفته‌ی نخست انتشار، ۳ رتبه بالاتر از نسخه‌ی قبلی قرار گیرد، اما تنها به اندازه‌ی ۱/۳ بازی NBA 2K19 فروخت.

Spyro Reignited Trilogy پس از مدت‌ها به چارت بازگشته و در رتبه‌ی دوم قرار گرفته است. دلیل این بازگشت نیز عرضه‌ی نسخه‌ی سوئیچ بازی بود که ۹۲ درصد کل فروشش را تشکیل داد.

هفته‌ی قبل، چهار بازی جدید موفق شدند تا در بین ۵ رتبه‌ی نخست قرار گیرند که در رتبه‌ی اول Astral Chain، در رتبه‌ی دوم Wreckfest، در رتبه‌ی سوم Man of Medan و در رتبه‌ی چهارم Control قرار داشت.

سه عدد از این عناوین با افت فروش شدیدی در هفته‌ی دوم روبه‌رو شدند. Astral Chain با تجربه‌ی کاهش فروشی معادل ۷۳ درصد نسبت به هفته‌ی گذشته به رتبه‌ی ۱۱ام سقوط کرد. Wreckfest با ۷۰ درصد افت فروش و Control با ۷۶ درصد افت فروش به ترتیب جایگاه‌های ۱۰ام و ۱۴ام را به خود اختصاص دادند.

البته اوصاع برای Man of Medan بهتر است و اولین اپیزود مجموعه‌ی The Dark Pictures افت فروشی ۵۳ درصدی را به خود دیده و در جایگاه سوم قرار گرفت.

بازی Catherine: Full Body کار خود را به کسب رتبه‌ی ۹ام آغاز کرد و بسته‌ی الحاقی بازی Monster Hunter World یعنی Iceborne نیز به کسب جایگاه ۲۰ بسنده کرد. لیست کامل پرفروش‌ترین بازی‌های فیزیکی منطقه‌ی بریتانیا برای هفته‌ی منتهی به ۷ سپتامبر را در زیر مشاهده می‌کنید.

عنواناین هفتههفته‌ی گذشته
NBA 2K20۱ ورودی جدید
Spyro Reignited Trilogy۲ بازگشت به جدول
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan۳ ۳
Mario Kart 8: Deluxe۴ ۵
Crash Team Racing: Nitro-Fueled۵ ۶
Marvel’s Spider-Man۶ ۸
Super Mario Maker 2۷ ۷
FIFA 19۸ ۱۱
Catherine: Full Body۹ ورودی جدید
Wreckfest۱۰ ۲
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید