تیزرهای جدید هواوی میت ۳۰ با تمرکز بر دوربین و تراشه‌ دستگاه منتشر شد

هواوی درجریان نمایشگاه ایفا، کرین ۹۹۰، نخستین پردازنده‌ی پرچم‌دار دنیا با مودم ۵G یکپارچه را معرفی کرد. تاکنون اخبار مختلفی در مورد گوشی‌های هوشمند جدید خانواده‌ی میت ۳۰ هواوی به‌اشتراک گذاشته شده است. انتظار می‌رود پرچم‌دار قدرتمند چینی‌ها با پردازنده‌ی جدید معرفی شود. هواوی دو تیزر جدید از این گوشی هوشمند به‌اشتراک گذشته است. در تیزرها، پیام‌های الهام‌بخش و البته پر از ابهامی دیده می‌شود که مبنای آن‌ها شعار «Rethink possibilities» یا «بازاندیشی درباره امکانات» است.

جالب‌ترین قسمت نخستین تیزر، به دوربین دستگاه جدید با فاصله‌ی کانونی ۲۰-۳۵ میلی‌متری اشاره دارد که تطابق زیادی با فاصله‌ی کانونی دوربین گوشی‌های هوشمند جدید ندارد.

تیزر دوم، طولانی و البته دارای محتوی مبهم‌تری است. به‌نظر می‌رسد هواوی قصد دارد در این ویدئو، فناوری شارژ سریع بی‌سیم را در کنار تصویربرداری در نور کم با دوربین دستگاه به‌نمایش بگذارد. تصویربرداری در حالت اسلوموشن یکی دیگر از قابلیت‌هایی است که در تیزر نمایش داده می‌شود که ظاهرا این ویژگی نیز به تراشه‌ی کرین ۹۹۰مربوط می‌شود. کرین ۹۹۰، نخستین پردازنده‌ی های‌سیلیکون است که امکان تصویربرداری ویدئویی ۶K با فریم‌ریت ۶۰ فریم‌بر‌ثانیه را دراختیار قرار می‌دهد که البته هنوز قابلیت تصویربرداری ویدئویی اسلوموشن با کمک این تراشه معرفی نشده است.

باتوجه به اینکه هواوی احتمالا گوشی هوشمند بعدی خود را با تراشه‌ی جدید و قابلیت‌های جدید دوربین معرفی خواهد کرد، موضوع نرم‌افزار دستگاه مطرح می‌شود. ازآنجایی که هواوی به سرویس‌های گوگل پلی دسترسی نخواهد داشت، باید ببینیم چینی‌ها درنهایت قصد دارند در رویداد ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریورماه) دستگاه بعدی خود را با چه مشخصاتی معرفی کنند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید