تماشا کنید: معرفی ۳ شخصیت جدید برای بازی Street Fighter V

شرکت Capcom اطلاعات جدیدی از بازی Street Fighter 5: Arcade Edition منتشر کرده و برخی جزئیات لو رفته قبلی را رسما تایید نمود.

به همایش بازی‌های مبارزه‌ای Evo 2019 نزدیک شده‌ایم و به همین دلیل شاهد لو رفتن اخبار بازی‌های مبارزه‌ای هستیم. Street Fighter هم از این قاعده مستثنی نیست و استیم در اوایل هفته جاری یکی از سوپرایزهای بزرگ Capcom را خراب کرد.

به گزارش VG247، بازی Street Fighter 5: Arcade Edition سه شخصیت جدید دریافت خواهد کرد که آن‌ها E. Honda، Poison و Lucia هستند. مدتی کوتاه پس از لو رفتن این شخصیت‌ها، Capcom رسما حضور آن‌ها را از روز ۱۳ مرداد در بازی تایید کرد.

هر ۳ شخصیت را می‌توان جداگانه خریداری کرد اما Capcom یک باندل تابستانی برای شخصیت‌ها را می‌فروشد که شامل این ۳ مبارز و همچنین رنگ‌ها و لباس‌های مبارزه متفاوت آن‌ها خواهد شد. این باندل از روز ۱۴ مرداد در دسترس قرار می‌گیرد اما قیمت آن مشخص نیست.

این خبر خوبی برای طرفداران است. پس از مدت‌ها سکوت، Capcom قول اعلام خبرهای جدید در Evo 2019 را داده بود و حالا شاهد عملی شدن آن هستیم اما انتظار رونمایی از Street Fighter 6 را در این همایش نداشته باشید.

در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این ۳ مبارز را هم مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت SDدانلود با کیفیت HD

تماشا به‌صورت تمام صفحه

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید