تعویض صفحه‌نمایش گلکسی فولد برای بار اول ۱۴۹ دلار هزینه دارد

سامسونگ برای دوام بیشتر دستگاه تاشدنی خود طراحی داخلی را دستخوش تغییرات قابل‌ملاحظه‌ای کرده است؛ اما همچنان خریداران گلکسی فولد در استفاده از این محصول گران‌قیمت باید جانب احتیاط را رعایت کنند. با‌این‌حال، اگر جزو کاربران بدشانسی باشید که همچنان با مشکل صفحه‌نمایش دست‌به‌گریبان هستند، می‌توانید برای بار اول تنها با پرداخت ۱۴۹ دلار اقدام به تعویض صفحه‌نمایش کنید.

طبق گزارشی که وب‌سایت ورج ارائه کرده، سامسونگ به آن‌دسته از کاربرانی که تا پیش‌ از ۳۱ دسامبر اقدام به خریداری گلکسی فولد کنند، برای یک‌بار اجازه می‌دهد تا با تخفیف چشم‌گیر و پرداخت ۱۴۹ دلار اقدام به تعویض صفحه‌نمایش معیوب گلکسی فولد خود کنند؛ مشخصاً کاربرانی که پس‌ از تاریخ اعلام‌شده اقدام به خرید کنند، باید هزینه‌ی بیشتری را برای این منظور متحمل شوند.

گلکسی فولد / Galaxy Fold

برخلاف دفعه‌ی قبل، این‌بار جعبه‌گشایی گلکسی فولد شما را با پیام‌های اخطار پیاپی روبه‌رو می‌کند؛ اخطارهایی که البته توجه به آن‌ها جزو واجبات استفاده از دستگاه هستند. در ادامه، برخی‌ از مهم‌ترین اخطار‌ها را فهرست کرده‌ایم:

  • هرگز صفحه‌نمایش را با اجسام سخت و تیز مانند خودکار یا نوک ناخن مورداصابت قرار ندهید.
  • هیچ‌گونه جسمی نظیر سکه، کارت یا کلید را روی صفحه‌نمایش قرار ندهید.
  • این دستگاه دربرابر آب یا گرد‌و‌غبار مقاوم نیست؛ بنابراین آن را در معرض مایعات یا ذرات ریز قرار ندهید.
  • به‌ هیچ‌ عنوان روی نمایشگر از برچسب‌های تزئینی استفاده نکنید؛ همچنین لایه‌ی محافظتی بالای دستگاه را برندارید.
  • همواره بین دستگاه و اشیائی مانند کارت اعتباری یا قطعات پزشکی قابل کاشت که دربرابر نیروی مغناطیسی تأثیرپذیر هستند، فاصله‌‌ای ایمن قرار دهید. اگر از قطعات پزشکی کاشته‌شده در بدنتان استفاده می‌کنید، حتما پیش‌ از استفاده به پزشک برای مشاوره مراجعه کنید.

علاقه‌مندان به گلکسی فولد از روز جمعه می‌توانند در ظرفیت محدود اقدام به خرید کنند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید