تعداد مشترکین شبکه PlayStation Plus به ۳۶.۲ میلیون نفر رسید

شرکت سونی در کنار اعلام این خبر که تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون واحد کنسول PlayStation 4 به سراسر جهان ارسال شده، آماری هم از سایر بخش‌های PlayStation طی نیمه اول سال ۲۰۱۹ به اشتراک گذاشت.

به گزارش Gamingbolt، تعداد مشترکین PlayStation Plus به ۳۶.۲ میلیون نفر رسیده که افزایش قابل توجه‌ای نسبت به رقم ۳۳.۹ میلیونی سال گذشته است. فروش نرم‌افزارها هم ۴۲.۹ میلیون واحد بود که نرخ نرم‌افزارهای دیجیتال هم ۵۳ درصد تلقی شد (افزایشی نسبت به آمار ۴۳ درصدی سال گذشته).

سونی همچنین پیش‌بینی خود برای ادامه سال مالی را اصلاح کرد و تخمین زد که درآمد گیمینگ آن به‌طور کلی به ۲.۲۰۰ میلیارد ین یا ۲.۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید که نسبت به پیش‌بینی قبلی آن‌ها یعنی ۲.۳۰۰ میلیارد ین یا ۲.۹۰ میلیارد دلار، کاهش داشته است. سود عملیاتی گیمینگ آن‌ها چیزی حدود ۲.۵۹ میلیارد دلار پیش‌بینی می‌شود.

در عین حال، این شرکت پیش‌بینی کرده تا آخر سال مالی ۱۵ میلیون واحد PS4 به فروشگاه‌ها عرضه کند که نسبت به پیش‌بینی قبلی ۱۶ میلیون واحدی آن‌ها باز هم کاهش پیدا کرده است. با توجه به اینکه یکی از بزرگ‌ترین و موردانتظارترین بازی‌های امسال هم Death Stranding است و به‌طور انحصاری برای این کنسول منتشر می‌شود، بعید نیست پیش‌بینی سونی درست از آب در آید.

در هر صورت به‌نظر می‌رسد سونی می‌تواند این نسل را قبل از عرضه PS5 با قدرت تمام کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید