تصاویر جدید Birds of Prey جوکر را نشان می‌دهند

تصاویر جدیدی از هارلی کوین سر صحنه فیلم‌برداری Birds of Prey منتشر شده‌اند. این تصاویرِ صحنه‌ای هستند که هارلی و جوکر در حال مشاجره دیده شده‌اند. جوکر توی پنجره طبقه دوم دیده می‌شود، در حالیکه هارلی بیرون ساختمان است‌. این ممکن است مشاجره‌ای باشد که باعث می‌شود هارلی، جوکر را ترک کند و روی پای خود بایستد.

جرد لتو (Jared Leto) نقش جوکر را در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) بازی کرده و حالا سر فیلم‌برداری اسپین‌آف مرد عنکبوتی، Morbius، است و این یعنی او در این صحنه نقش جوکر را ایفا نمی‌کند. استودیو برادران وارنر با لتو برای بازی بخش‌هایش در این صحنه یا بعد از اتمام فیلم‌برداری Morbius قرارداد بسته است. شاید هم بازیگر جدیدی برای بازی این نقش به فیلم پیوسته، هرچند احتمال این کم است.

کتی هان (Cathy Han) کارگردان Birds of Prey به قلم کریستینا هادسون (Christina Hodson) است. این فیلم مارگو رابی (Margott Robbie) در نقش هارلی کوین، مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) در نقش شکارچی، جورنی اسمالت-بل (Jurnee Smollett-Bell) در نقش قناری سیاه، و الا جی باسکو (Ella Jay Basco) در نقش کساندرا کین را در اختیار دارد. این‌ها اعضای تیم قانون‌شکنان دختری هستند که Birds of Prey نامیده می‌شود. رزی پرز (Rosie Perez) بازیگر نقش کارآگاه شهر گاتهام، رنه مونتویا، و ایوان مک‌گرگور (Ewan MacGregor) بازیگر نقش تبهکار ماسک سیاه و کریس مسینا (Chris Messina) بازیگر نقش قاتل زنجیره‌ای، ویکتور ساز، هستند.

هادسون در مصاحبه‌ای درباره این شخصیت‌ها توضیحاتی داده است:

من عاشق هارلی شدم.‌ او من را می‌خنداند و گریه می‌اندازد. او طوری احساساتی است که نقطه مقابل ظاهر جالب و مصنوعی اوست. حتی در کمیک‌ها هم او وقتی در بهترین حالت خود قرار دارد، کار بدی انجام می‌دهد و وقتی در بدترین حالت خود به سر می‌برد، کار خوبی می‌کند. این است که او را جذاب و واقعی می‌کند چون مردم در زندگی واقعی هم اینطوری هستند. افراد کمی هستند که قهرمان خالص یا تبهکار خالص هستند و او تعادل فوق‌العاده‌ای از همه چیز دارد.

می‌توانم بگم رابی تولیدکننده فوق‌العاده‌ای است. او حواسش به همه چیز هست و سخت کار می‌کند و هر انتخابی را در نظر می‌گیرد و تمام پیش‌نویس‌ها را می‌خواند و یادداشت برمی‌دارد.‌ من همکاران و هم‌بازی‌های فوق‌العاده خوبی دارم. کارگردان این پروژه، کتی یان، یک زن آسیایی است و این عالی است.

فیلم Birds of Prey در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ اکران می‌شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید