به‌روزرسانی سامسونگ گلکسی A50 عملکرد دوربین را بهبود بخشیده است

سامسونگ گلکسی A50 یکی از بهترین گزینه‌های در سال گذشته بود؛ اگرچه سامسونگ A50s و A51 را به‌عنوان دو جانشین برای A50 ارائه کرد اما از محبوبیت این محصول چندان کاسته نشد. سامسونگ به‌زودی یک به‌روزرسانی فرم‌ور کاربری جدید برای گوشی A50 ارائه خواهد کرد که باعث بهبود عملکرد دوربین، ثبات بیشتر Wi-Fi و ویژگی Smart Capture خواهد شد.

در حال حاضر، این به‌روزرسانی در کشور هند فعال شده و سایز آن تقریبا بیش از ۶۴۰ مگابایت است. شماره این به‌روزرسانی A505FDDU3ASL5 بوده است و پچ امنیتی دسامبر را نیز به‌همراه خواهد داشت.

رابط کاربری سامسونگ

تغییرات این به‌روزرسانی فرم‌ور گوشی A50 باعث بهبود عملکرد بهتر دوربین و کیفیت تصویر شده و همچنین ویژگی Smart Capture را ارائه کرده که به کاربران این امکان را می‌دهد تا عکسبرداری بهتری را تجربه کنند، در تصاویر یادداشت و حاشیه‌نویسی کنند و از قابلیت اشتراک‌گذاری مستقیم از گالری بهره ببرند. همچنین در این به‌روزرسانی شاهد بهبود و تقویت اتصال Wi-Fi نیز خواهیم بود.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است که به‌روزرسانی One UI 2.0 با سیستم‌عامل اندروید ۱۰ برای گوشی‌های A50 در ماه آوریل ارائه شود اما باتوجه به رویکرد سامسونگ ممکن است که این به‌روزرسانی زودتر از آنچه انتظار داریم منتشر شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید