بعضی از سینماهای نمایش‌دهنده Avengers: Endgame تمام فیلم‌های مارول را پشت سر هم نشان می‌‎دهند

جدیدترین فیلم از مجموعه آثار دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) به زودی اکران خواهد شد و طرفداران ابرقهرمانان مارول می‌توانند شاهد پایان ماجراهای فاز سوم این مجموعه در قالب فیلم اونجرز: پایان بازی (Avengers: Endgame) باشند. در این میان تعدادی از سینماهای نمایش‌دهنده فیلم تصمیم گرفته‌اند دوست‌داران انتقام جویان را بیش از پیش خوشحال کنند و قرار است ماراتن عظیمی برای نمایش تمام آثار مارول ترتیب دهند.

این برنامه جالب در تعدادی از سالن‌های Alamo Drafthouse و AMC در نیویورک، شیکاگو و سان‌فرانسیسکو اجرا خواهد شد و طرفداران می‌توانند با پرداخت ۱۲۵ دلار به تماشای پشت سر هم ۲۲ فیلم مارول بروند؛ مجموعه‌ای که بعد از گذشت بیش از یک دهه به Avengers: Endgame رسید. این ماراتن عظیم حدود ۶۰ ساعت طول می‌کشد و در نهایت به آخرین اثر این مجموعه منتهی می‌شود. زمان‌بندی آن هم به شکلی تنظیم شده است که شرکت‌کنندگان در ماراتن بتوانند فیلم Avengers: Endgame را یک ساعت زودتر از اکران آن در بقیه سینماها ببینند.

چنین برنامه‌ای پیش از این در سال ۲۰۱۵ و در زمان اکران فیلم Avengers: Age of Ultron هم اجرا شده بود؛ هرچند که در آن زمان تعداد فیلم‌های مارول نصف تعداد فعلی بود.

دنیای سینمایی مارول کار خود را از سال ۲۰۰۸ و زیر نظر کمپانی والت دیزنی با فیلم Iron Man آغاز کرد و به تدریج گسترده‌تر شد؛ به شکلی که تا امروز شاهد سه فاز از آن بوده‌ایم که بعد از پشت سر گذاشتن ماجراهای مختلف و معرفی شخصیت‌های مثبت و منفی متعدد، در نهایت به حضور شخصیت خبیث قدرتمندی چون Thanos با شخصیت‌پردازی جالب آن رسیده است.

مارول | Marvel

فیلم Avengers: Endgame با مدت زمانی حدود سه ساعت نمایش داده خواهد شد و به تازگی هم توانسته است تنها در عرض شِش ساعت رکورد پیش‌فروش روز اول فیلم‌های سینمایی را بشکند و همه‌چیز خبر از فروشی رویایی برای این اثر استودیو مارول می‌دهد که روز ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید