بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ امکان کنترل آپدیت ها را برای کاربران فراهم می کند

انتظار می رود بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ ماه آینده میلادی عرضه شود. اطلاعات جدید برخی از ویژگی های آن را مشخص کرده است.

زمانی که یک بروزرسانی جدید برای نرم افزاری منتشر می شود، کاربران می توانند برای نصب و یا عدم نصب آن تصمیم بگیرند. علت این موضوع را باید در احتمال وجود مشکل در آپدیت های جدید جستجو کرد.

برخی بروزرسانی ها باعث بروز مشکلاتی در محصولات می شود که برای مثال می توان به آپدیت گذشته ویندوز ۱۰ اشاره کرد. این بروزرسانی دارای چندین مشکل جدی بود و در همین راستا، مایکروسافت کاربران را نسبت به پاک کردن آن ترغیب کرد.

تعدادی از کاربران در رابطه با نحوه عرضه آپدیت های ویندوز ۱۰ و همچنین نصب اجباری آن ها، دل خوشی از مایکروسافت ندارند. به نظر می رسد بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ به دنبال رفع این مشکل است.

این بروزرسانی که گفته می شود ماه آینده میلادی از راه می رسد، امکان کنترل آپدیت های مختلف ویندوز ۱۰ را برای کاربران فراهم می کند. این موضوع به معنای آن است که کاربران زمان نصب جدیدترین بروزرسانی سیستم عامل را خودشان انتخاب می کنند.

بهترین برنامه های کاربردی

در صورتی که گزارش اخیر صحت داشته باشد، کاربران به قابلیت های زیادی دسترسی پیدا می کنند. برای مثال کاربران می توانند بدون دریافت ویژگی های جدید، پچ های امنیتی ماهانه را روی دستگاه خود نصب کنند.

در حالی که عدم علاقه به نصب ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ می تواند غیر منطقی باشد، مایکروسافت چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا آن ها کنترل کامل ویندوز ۱۰ را در دست داشته باشند.

بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ علاوه بر این ویژگی، قابلیت های هوشمند دیگری را نیز به کامپیوترهای کاربران اضافه می کند. در این میان می توان به توقف دریافت آپدیت جدید برای مدت ۳۵ روز اشاره کرد. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این بروزرسانی منتشر شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید