با لغو MWC 2020، اوپو و ریل‌می تاریخ جدید مراسم رونمایی محصولات خود را اعلام کردند

در پی اعلام عدم حضور بسیاری از شرکت‌های بزرگ در رویداد MWC 2020  و پس از آن خبر لغو رسمی کنگره‌ی موبایل بارسلون دو شرکت اوپو و ریل تاریخ جدید رونمایی از محصولات خود را اعلام کردند.

پیش از این قرار بود این دو شرکت گوشی‌های پرچم‌دار خود یعنی Oppo Find X2 و Realme X50 Pro 5G را در این رویداد معرفی کنند. تاریخ معرفی گوشی اوپو ۲۲ فوریه ( سوم اسفند) تعیین شده بود و ریل‌می نیز تاریخ ۲۴ فوریه ( پنج اسفند) را برای گوشی خود به‌همراه یک تلویزیون جدید در نظر گرفته بود.

اوپو در بیانیه‌ای رسمی تاریخ جدید برگزاری مراسم خود را اعلام کرده است:

اوپو به تصمیم GSMA مبنی بر لغو رویداد MWC 2020 در بارسلون احترام می‌گذارد و آن را درک می‌کند. پس از بررسی‌های جدی ما تصمیم گرفتیم تاریخ معرفی Oppo Find X2 را که برای ۲۲ فوریه مشخص شده بود تغییر دهیم. ما تاریخ این معرفی را به ماه مارس ( ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ تا ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۹) موکول کرده‌ایم و به‌زودی اطلاعات بیشتری را در این باره به اشتراک می‌گذاریم.

جالب توجه است که شرکت ریل می تاریخ رونمایی خود را تغییر نداده است اما به‌نظر می‌رسد این اتفاق در مکان دیگری خواهد افتاد. تاریخ معرفی رسمی پرچم‌دار این شرکت همان ۲۴ فوریه و به‌صورت یک رویداد آنلاین از شهر مادرید اسپانیا خواهد بود.

در بیانه این شرکت آمده است:

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لغو رویداد MWC 2020 ریل می تصمیم گرفته است از رویداد MWC Barcelona 2020 کناره گیری کند. اولین پرچم‌دار ۵G ما Realme X50 Pro 5G قرار بود در روز ۲۴ فوریه و طی رویداد MWC معرفی شود اما اکنون این امر در تاریخ ۲۴ فوریه و به‌صورت آنلاین در شهر مادرید انجام خواهد شد.

از زمان انتقال رویداد MWC به شهر بارسلونا این اولین‌بار است که این رویداد لغو می‌شود. شایان ذکر است که در پی شیوع ویروس کرونا گروه GSM با انتشار بیانیه‌ای رسما این رویداد را لغو کرده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید