با اظهارات Ubisoft در رابطه با سرویس Uplay Plus همراه باشید

چیزی که در حال حاضر در صنعت گیم مشخص است، ظهور، پیشرفت و همگیرتر شدن سرویس‌های اشتراکی می‌باشد. حال اینکه کدام در نهایت از بین این تعداد سرویس سربلند بیرون می‌آید و جان سالم بدر می‌برد، مشخص نیست. یکی از سرویس‌هایی که جدیدا وارد عرصه‌ی رقابت شده، Uplay Plus است و Ubisoft مدتی پیش در رابطه با آن صحبت‌هایی کرد.

به گزارش Gamingbolt، “آلن کور” از مدیران اجرایی Ubisoft، طی مصاحبه‌ای به GamesIndustry اظهار کرد که ایشان Uplay Plus را راهی برای ارتباط مستقیم بازیکنان با توسعه‌دهنده‌گان می‌داند:

دلیل اصلی اجرای سرویس اشتراکی‌ ما… در واقع این موقعیت‌های بیشتری را ایجاد می‎کند که بازیکنان بازی‌های ما را انجام می‌دهند و ما هم با آن‌ها صحبت کنیم. ما می‌توانیم آن‌ها را در جهان‌های خود نگه داریم، می‌توانیم با آن‌ها در رابطه با موضوعات مختلف بحث کرده و از آن‌ها تشکر کنیم و در نهایت تمام این بازخوردها را وارد توسعه‌ی بازی‎‌های خود کنیم. وقتی برروی اکوسیستم خود کنترل داشته باشیم، این برای طرفداران منفعت بیشتری خواهد داشت. این کاری است که می‌خواهیم انجام دهیم؛ ما می‌خواهیم با آن‌‎ها ارتباط و تعامل بیشتری داشته و با توجه به بازخورد آن‌ها خود را بهبود دهیم.

این چیزی است که معمولا گفته نمی‌شود، اما بیشتر این سرویس‌ها از شرکت‌های بزرگ راهی هستند برای ارتباط مردم با اکوسیستم خودشان و این اولین بار است که یک شرکت این موضوع را بیان می‌کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید