بازی‌های رایگان فروشگاه Epic Games در هفته اول ماه سپتامبر مشخص شدند؛ ۲ عنوان از بهترین بازی‌های مستقل سال‌های اخیر

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، بازی مستقل و باکیفیت Fez هم‌اکنون از طریق فروشگاه Epic Games تا آخر هفته به صورت رایگان در دسترس است. ولی بعد از آن نوبت به ۲ بازی بسیار خوب و به نوعی ۲ تا از بهترین مستقل‌های سال‌های اخیر صنعت بازی می‌رسد.

به گزارش GameSpot، کاربران فروشگاه Epic Games از تاریخ ۷ تا ۱۴ شهریور با مراجعه به فروشگاه Epic Games، دو بازی Inside و Celeste را که به صورت رایگان تجربه کرده و این ۲ بازی تحسین‌شده را به لیست عناوین خود در فروشگاه Epic اضافه کنند.

شایان ذکر است در صورتی که در تاریخ ذکر شده این ۲ بازی را به مجموعه بازی‌های خود اضافه کنید،‌ می‌توانید برای همیشه آن‌ها را در اختیار داشته باشید.

بی شک “اینساید” یکی از بهترین بازی های عرضه شده در نسل هشتم است. تک تک مراحل بازی و چینش مراحل معنا خاصی را دنبال می کند و اوج هنر سازندگان در این است که داستان بازی کاملا از طریق محیط و اتمسفر منتقل شده و تمامی معماها و چالش های محیطی نیز بخشی از بدنه داستان و فلسفه بازی محسوب می شوند.

Celeste یک ماجراجویی عمیق در دل کوهستان اسرارآمیز است. نقطه قوت عنوان نه در عناصر پلتفرمینگش، بلکه در نحوه تاثیرگذاری و تعامل ‌آن‌ها با سایر اجزای بازی است؛ اینکه چگونه فائق آمدن بر هر سختی، نقشی هرچند کوچک در روند پیشبرد داستان و نزدیک شدن به برملایی راز نهایی دارد. محیط، شخصیت‌ها و گیم‌پلی، همگی در خدمت بازی هستند و در نهایت این بازیکن است که به شناخت بهتری از خود و قابلیت‌هایش رسیده است. Madeline در نهایت، تصویر تک تک ما در دل این ماجراجویی عمیق و عجیب است. شاید بهترین جمله برای جمع بندی همین باشد که “زیبایی، در سادگی نهفته است.”

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید