اوپو از کانسپت گوشی جدیدی رونمایی کرد که سه بار تا می‌شود

اوپو در چند هفته‌ی گذشته کانسپت‌های مختلفی به‌نمایش درآورده است؛ از نمایش گوشی رول شدنی گرفته تا گوشی تاشدنی کنونی. البته گوشی تاشدنی این شرکت با گوشی‌های فعلی متفاوت است؛ چراکه کانسپت جدید اوپو به گوشی جدیدی اشاره می‌کند که سه بار تا می‌شود.

گوشی تاشدنی اوپو

ساختار این گوشی کاملا با گوشی‌هایی که تا امروز دیده‌ایم، متفاوت است. برای مثال، گلکسی زد فولد ۲ سامسونگ صفحه‌نمایشی دارد که تنها از وسط تا می‌شود. درواقع، این گوشی فقط یک لولا برای باز‌و‌بسته‌شدن صفحه‌نمایش دارد؛ اما شرکت اوپو با همکاری شرکت ژاپنی طراحی صدا کانسپتی معرفی کرده‌اند که دو لولا دارد و صفحه‌نمایش آن سه بار تا می‌شود.

گوشی تاشدنی اوپو

زمانی‌که همه‌ی لولاها بسته باشند، گوشی کاملا در یک دست جا می‌شود. گوشی را می‌توان به‌صورت کشویی باز کرد. با یک بار بازکردن گوشی به صفحه‌نمایش ۱٫۵ اینچی دسترسی خواهید داشت و به تماس‌های دریافتی و اعلان‌ها و حتی موسیقی در حال پخش دسترسی می‌توانید داشته باشید. اگر گوشی را برای بار دوم باز کنید، می‌توانید به صفحه‌نمایش ۳٫۱۵ اینچی دسترسی پیدا کنید. این صفحه‌نمایش برای عکاسی و تجربه بازی‌های معمولی مناسب است.

گوشی تاشدنی اوپو

زمانی‌که گوشی را کاملا باز کنید، با صفحه‌نمایش ۷ اینچی مواجه می‌شوید و چهار دوربین پشت را هم مشاهده خواهید کرد. حتی مشخص شده است که این گوشی از قلم بهره می‌برد و می‌توان در حالت کاملا باز، از قلم استفاده کرد.

گوشی تاشدنی اوپو

طراحی جدید شرکت اوپو تا واقعیت فاصله‌ی زیادی دارد و بیشتر شبیه به محصولات علمی‌تخیلی است. به‌احتمال زیاد این محصول هیچ‌وقت راهی بازار نمی‌شود و حتی تولید هم نخواهد شد. بااین‌حال، کاربران با چنین طرحی آشنا شده‌اند و شاید در آینده گوشی‌هایی با الگوبرداری از این طرح ساخته شوند. درادامه، می‌توانید ویدئو منتشر‌شده از این طرح را ببینید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید