اولین تریلر فیلم مستقل Joker در سینماکان به نمایش درآمد

استودیوی برادران وارنر یک روز پیش از انتشار تریلر فیلم Joker «جوکر» به صورت آنلاین، آن را در مراسم سینماکان منتشر کرد. این استودیو همچنین دیروز پوستر جدیدی از این فیلم کرد.

در فیلم Joker به کارگردانی تاد فیلیپس (Todd Phillips) ایفای نقش اصلی برعهده‌ی خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) است. در دورانی که فیلم‌های ابرقهرمانی بیشتر برای خلق دنیاهای مشترک و دنباله‌ها ساخته می‌‍شوند، برادران وارنر اصرار داشتند Joker فیلمی بدون دنباله و متفاوت باشد.

فیلیپس با اشاره به اینکه Joker فیلم دشواری برای صحبت کردن است، چون داستان اریجینی برای یک شخصیت نمادین است که اریجین مشخصی ندارد، گفته است:

نمی‌توانم چیز زیادی درباره‌ی فیلم بگویم، چون هنوز در حال کار روی آن هستیم، و همچنین چون می‌خواهم همه با دیدن آن سورپرایز شوند. صحبت‌های زیادی درباره‌ی اینکه این فیلم چگونه خواهد بود شنیده می‌شود و خیلی از آن‌ها درست نبوده‌اند. وقتی تیم تبلیغاتی استودیو از من خواست این فیلم را توصیف کنم، به آن‌ها گفتم نمی‌توانم این کار را بکنم. آن‌ها گفتند حداقل بگو ژانر فیلم چیست، من لحظه‌ای فکر کردم و گفتم تراژدی.

سپس فیلیپس تریلر فیلم را به نمایش گذاشت، که با حضور آرتور (جوکر آینده) در جلسه روان‌درمانی آغاز می‌شود. صدای او را حین کمک به مادرش (با بازی فرانسیس کانروی (Frances Conroy)) برای حمام کردن می‌شنویم که می‌گوید:

مادرم همیشه به من می‌گفت بخندم و صورت خندانی داشته باشم. او به من می‌گفت هدفی دارم، اینکه دنیا را پر از خنده و شادی کنم.

سپس او در خیابان مورد حمله قرار می‌گیرد، اتفاقی که احتمالا باعث می‌شود او مسیر تاریک را در زندگی پیش بگیرد. آرتور می‌گوید:

من اینطور فکر می‌کنم، یا جدیدا مردم خیلی دیوانه شدن؟

در تریلر او را در حال امتحان کردن لباس‌های مختلف جوکر می‌بینیم، ابتدا با پوشیدن لباس یک دلقک با کلاه‌گیس سبز و در نهایت رنگ کردن موهایش به رنگ سبز در لحظه‌ی مهم تریلر که در آن او را با لباس کامل جوکر می‌بینیم. او می‌گوید:

قبلا فکر می‌کردم زندگی من یک تراژدیه، اما حالا می‌دونم که یک کمدیه.

فیلم Joker در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۹۸) اکران خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید