اضافه کاری ایلان ماسک در شب تحویل سال نو میلادی

ایلان ماسک روز دوشنبه با انتشار پستی در توییتر گفت که در شب سال تحویل هم دست از کار کردن نمی کشد.

ایلان ماسک که به کار کردن در تمام طول سال حتی در روز تولدش معروف است، در توییت خود اعلام کرد که برای سرعت بخشیدن به عملیات تحویل اتومبیل ها، به کارخانه تسلا در شهر فریمانت ایالت کالیفرنیا خواهد رفت.

ماسک این توییت را در پاسخ به سوال یکی از دنبال کنندگانش که از وی پرسیده بود روز تحویل سال را در کارخانه اسپیس ایکس در بوکا چیکا ایالت تگزاس می گذارند یا نه، ارسال کرد.

ماسک قبلا گفته بود که هفته ای ۱۲۰ ساعت کار می کند و از آنجا که تسلا قرار است رکورد تحویل خودرو را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ بشکند، ماسک بهانه خوبی برای اضافه کاری پیدا کرده است.

یکی از کاربران ردیت تصویر ایلان ماسک را حین ورود به کارخانه و صحبت با مشتریان منتشر کرد:

ایلان ماسک

کاربر مذکور ویدیویی هم از ایلان ماسک منتشر کرده که در آن مدیرعامل تسلا از مشتریان در مورد مدت زمان منتظر ماندن در صف سوال می کند که یکی از مشتریان می گوید بیش از پنج ساعت در صف منتظر مانده، ماسک پس از شنیدن این جمله حسابی در فکر فرو می رود.

تسلا در ماه های منتهی به سال نو میلادی روزهای پرمشغله ای را پشت سر گذاشت که در روز تحویل سال نو نیز به قوت خود باقی ماند. صف های طولانی مردم در این روز برای تحویل خودروی خود تا ساعاتی پس از غروب آفتاب در توییتر گزارش شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید