ادریس البا نقش دیگری به‌جز Deadshot را در The Suicide Squad بازی خواهد کرد

ماه گذشته اعلام شد که ادریس البا (Idris Elba) برای ایفای نقش Deadshot (تیرانداز ماهر) به تیم بازیگران The Suicide Squad (جوخه انتحار)، محصول کمپانی Warner Bros و DC Film، پیوسته است. این نقش را قبلا ویل اسمیت (Will Smith) بازی کرده بود اما حالا به گزارش سایت خبری ورایتی، گرچه البا هنوز هم جزو بازیگران فیلم خواهد بود اما در نقش دیگری به‌جز Deadshot هنرنمایی خواهد کرد.

به گزارش منابع خبری، عوامل این فیلم (از جمله البا و نویسنده و کارگردان مربوطه: جیمز گان (James Gunn))  تصمیم گرفتند از هرگونه رفتاری مبنی بر بی احترامی نسبت به اسمیت خودداری کنند تا طوری به نظر نیاید که انگار قرار بوده جایگزینی برای او در نظر بگیرند. آنها این فرصت را برای اسمیت مهیا کرده‌اند  تا دوباره برای ایفای نقش خودش به تیم بازیگران برگردد چرا که عدم حضور وی در فیلم صرفا به دلیل مشکلات برنامه ریزی بوده است.

حالا که ایفای نقش Deadshot برای البا دیگر مطرح نیست،  هنوز معلوم نشده است که البا  قرار است نقش چه کسی را در این فیلم بازی کند.  اما گان احتمالا در یافتن نقش دیگری برای القا با مشکل روبرو نخواهد شد.

گان فیلمنامه‌نویس  و کارگردان فیلم The Suicide Squad خواهد بود،  که به عنوان یک سافت ریبوت برای فرنچایز عمل خواهد کرد. در حالی‌که  اوایل امسال گزارشی اعلام کرد که مارگات رابی (Margot Robbie) از حضور در دنباله فیلم شانه خالی خواهد کرد،  حالا معلوم شده است که هارلی کویین (Harley Queen) حضور خواهد داشت.  اگرچه زیاد معلوم نیست که آیا جوئل کینامان (Joel Kinnaman) در نقش ریک فلگ به این فیلم بر خواهد گشت یا نه. در حالی‌که قرار است سایر بازیگران از جمله جای کورتنی (Jai Courtney) در نقش کاپیتان بومرنگ و ویولا دیویس (Viola Davis) در نقش آماندا والر به تیم بازیگران دنباله فیلم برگردند.

فیلم اول The Suicide Squad که در آگوست ۲۰۱۶ اکران شد،  با نقدهای اکثرا منفی از سوی منتقدین و بازخوردهای متفاوت از تماشاچیان مواجه شد اما از لحاظ مالی بسیار موفقیت آمیز بود زیرا در حالی که برای تهیه فیلم بودجه‌ای معادل ۱۷۵ میلیون دلار هزینه شده بود، این فیلم به فروشی معادل ۷۵۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی دست پیدا کرد و موفق به دریافت جایزه اسکار برای بهترین گریم و میکاپ شد،  که آن را تبدیل به نخستین فیلم DCEU کرد که برنده جایزه اسکار شده است.

طبق برنامه‌ریزی کمپانی Warner Bros،  فیلم The Suicide Squad در ۶ام آگوست ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید