آیا وان پلاس ۷T با چینش دوربین دایره‌ای شکل معرفی می‌شود؟

براساس آخرین شایعه‌ها، وان پلاس ۷T در تاریخ ۲۶ سپتامبر برابر با ۴ مهرماه در هند و در تاریخ ۱۰ اکتبر برابر با ۱۸ مهرماه در ایالات متحده و اروپا معرفی خواهد شد.

در دسامبر ۲۰۱۸، ایشان آگاروال یکی از افشاگران معروف، عکسی از یکی از جلسات وان‌پلاس به‌اشتراک گذاشت که پیت لاو مدیرعامل وان پلاس را در یکی از جلسات داخلی شرکت نشان می‌داد. در عکس منتشرشده، تصویری از طراحی دوربین دایره‌ای شکل گوشی وان پلاس در  رنگ‌های قرمز و سفید به‌خوبی قابل رویت بود.

وان پلاس

طراحی دوربین دایره‌ای شکل گوشی هوشمند وان پلاس، شباهت زیادی به طراحی گوشی قدیمی نوکیا لومیا داشت. در آن زمان تصور می‌شد طراحی مربوط به وان پلاس ۷ یا نسخه‌ی ۵G آن باشد. اما وقتی وان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ پرو معرفی شدند، خبری از طراحی دوربین دایره‌ای شکل نبود و پس از مدتی عکس جلسه‌ی داخلی وان پلاس به ‌فراموشی سپرده شد.

اکنون و باگذشت ماه‌ها، این احتمال وجود دارد که تصویر منتشرشده از جلسه‌ی داخلی وان پلاس، به طراحی وان پلاس ۷ تی یا نسخه‌ی ۵G این دستگاه ارتباط داشته باشد. زمانی‌که وان پلاس ۷ پرو معرفی شد، طراحی دوربین دایره‌ای شکل و خبر مربوط به آن از یادها رفته بود ولی با نزدیک‌تر شدن به زمان رونمایی گوشی هوشمند بعدی وان پلاس، ظاهرا به‌نظر می‌رسد گوشی هوشمند بعدی از طراحی دوربین دایره‌ای شکل بهره ببرد. شایعه‌های مختلفی در مورد وان پلاس ۷ تی، حتی درباره‌ی تاریخ رونمایی آن منتشر شده است.

وان پلاس

ایوان بلس نیز اخیرا در توئیت دیگری تصویری از طراحی دوربین دایره‌ای شکل گوشی هوشمند وان پلاس به‌اشتراک گذاشت. انتشار تصویر فوق تداعی‌کننده‌ی طراحی دوربین دایره‌ای شکل در جلسه‌ی داخلی وان پلاس بود. باتوجه به اینکه پیت لاو، مدیرعامل وان پلاس پیش‌تر تأیید کرده بود که تا پایان سال جاری گوشی هوشمند جدیدی با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی اینترنت ۵G معرفی خواهد شد، احتمال دارد وان پلاس ۷ تی با پشتیبانی از شبکه‌ی اینترنت نسل پنجم معرفی شود. همچنین انتظار می‌رود که این دستگاه با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس رونمایی شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید